• 28 ביולי 2014

    שאלות לעו"ד

    שלום,
    מי מקפח על אדם שהוריש יורש ואחריו יש יורש נוסף (יורש אחר יורש) והאם משך הפיקוח מוגבל או שזה אפשרי פיקוח למעלה מעשרות שנים?

    שנית,
    סעיף 17 לחוק מעניק מתן מענק חד פעמי- מה גובה המענק המקסימלי בחוק?
    ירושה עפי דין- אם אדם מקבל ירושה עפי דין והוא מת האם ירושתו מתבטלת?
    תודה רבה

    28 ביולי 2014
  • מנהל הפורום רונן גדות, עו"ד 28 ביולי 2014

    שאלות ירושה לעו"ד

    1) אם מונה מישהו לפי הצוואה הוא יפקח. אם לא - היורשים צריכים לדאוג לכך. (2) הסעיף אינו מעניק אלא יוצר סמכות לתת מענק בנסיבות מאוד חריגות ומיוחדות עם שיקול דעת רחב לשר האוצר. (3) התשובה תלויה במועד פטירתו.

    28 ביולי 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?