• 6 בספטמבר 2014

קצת מבולגן לי ,אשמח ליעוץ

הוריי מזדקנים וצריכים כעת יותר את עזרתנו מבעבר התחלנו לשוחח על הנושא ארבעת האחים , אנחנו שני בנים ושתי בנות , שהבנים הם אחראים יותר על הסעת ההטרים ממקום למקום ובעיקר אחראים מבחינה בריאותית , יחסיי עם אחד האחים אינם טובים יש פער מאוד גדול ואנו לא מסכימים על שום דבר , אחי כוחני מאוד ושתלטן ורוצה ווטו לגביי כל מה שקורה להורים אם זה מבחינה בריאותיתי שהוא לא נותן לי לראות את הדוח הרפואי , אני מטפלת באופן שןטף בכל מה שנעשה בחשבון הבנק של אימי , השבוע אחי פגש אותנו במקרה בבנק והתנהג בכוחניות ואמר לי שאני יותר לא מתעסקת עם הבנק ורק הוא ואחי השני נכנסים כמיופיי כוח לחשבון של אימי , לאור זה שאחיי רוצים לטפל בכל הדברים ולא נותנים לנו אפילו לטפל בנושא הכספי הדליק אצלי נורה אדומה , ומ שחיזק אותי זה שאחי { זה שאני לא מדברת איתו } השכיר את החנייה של אחותי לאחד הדיירים ולוקח כסף לעצמו , אך אין לי ולאחותי דרך להוכיח את זה , אני מתעקשת על כך שאני אנהל את חשבון אימי אבל לא נראה לי שאחיי יתנו לי ותהיה מלחמה , אימי לא מעוניינת שאחי יכנס כיפוי כח לחשבונה אך אין לה כח להלחם בו , איך אני יכולה להוכיח שאחי כוחני ומשתלט על אימי ? ממה עליי להזהר ? האם אחי יכול לגנוב ממני את הירושה ? ומה זה הירושה הזאת ? אני מאוד מבולבלת
    תודה

6 בספטמבר 2014
  • מנהל הפורום רונן גדות, עו"ד 7 בספטמבר 2014

קצת מבולגן לי ,אשמח ליעוץ

אם ההורים עדיין בריאים מבחינה שכלית יש לדבר אתם וראות במה הם מעוניינים. ייתכן שיתנו לך יפוי כח וייתכן שיבקשו שמישהו חיצוני ינהל את העניינים עבורם וימנע את המלחמה בין האחים. אם הם אינם בריאים שכלית (אחד מהם או שניהם) יש לשקול בקשת אפוטרופסות ולמנות מישהו חיצוני, שיגן על ענייניהם וטובתם מפניכם. .

7 בספטמבר 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?