תשלום עבור טיפול במוטבים - פורום צוואות וירושות

שאלה חדשה
 • שרון

  נשלח ע"ישרון 16:00, 20 באוקטובר 2014

  שלום. בטיפול של סוכן הביטוח מול חברת הביטוח לקבלת כספים עבור סכום ביטוח עבור פטירה לארבעה מוטבים ציין שישנו עיכוב בהעברת כספי המוטבים , ולכן הוא מעביר את הטיפול לסוכן בכיר יותר ולשם כך ביקש מכל אחד מאיתנו סכום של 3500 ₪ סה״כ 15000 ₪ מארבעת המוטבים ( נהנים). את הכסף ביקש אחרי קבלת הכספים מחברת הביטוח. הסוכן לא דרש כסף לטיפול ליפני ולא הציג נייר עמדה לדרישתו הדבר ניראה כאילו הציג מצג שוו , וסוג של לחץ , כשבעצם חברת הביטוח טיפלה בבקשה ולא היו שום חסמים אני בדרך האים מוצדק לידרוש מחיר שניראה לנו מוגזם לחלוטין . והאים רשאי ביכלל לידרוש תשלום יהה הטיפול אשר יהיה . אודה לך על תשובתך .

  השב
 • מנהל הפורום:רונן גדות - עורך דין ונוטריון

  רונן גדות, עו"ד,מנהל הפורום

  20:29, 20 באוקטובר 2014

  נא פנו לפורום ביטוח או פנו ללשכת סוכני הביטוח בישראל ובררו שם.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן גדות - עורך דין ונוטריון

מנהל הפורום: רונן גדות - עורך דין ונוטריון

רונן גדות הוא עורך דין ונוטריון בגבעתיים, בוגר הפקולטה למשפטים (LL.B) של אוניברסיטת תל אביב. משרדו ש
למידע נוסף

053-9376325 חיוג
הודעה

אדם צובר רכוש מסוגים שונים משך כל חייו. בחייו הוא יכול לרכוש או למכור נכסים. בפטירתו כל נכסיו עוברים לכל יורשיו מכח החוק ולפי הכללים הקבועים בחוק. העברת נכסים זאת היא העסקה הכלכלית הגדולה ביותר של כל אדם, כי היא חלה על כל נכסיו. מן הראוי שכל אדם יקדיש מחשבה לנושא זה – האם הפתרון בחוק מתאים לי?
יורשים הופכים להיות יורשים שלא מרצון – בין שהמוריש מת ללא צוואה ובין שקבלו מכח צוואה. לעתים הירושה מביאה טוב. לעתים הירושה גוררת צרות ובעיות. ירושות עשויות ליצור מחלוקות משפחתיות . אפשר גם לתכנן את אופן קבלת הירושה. 
ירושה משמעותה שינויים ברכוש של אדם ויש לכך לעתים גם הבטי מסים. ירושה מעורבת גם בענייני מקרקעין וכספים.
הפורום עוסק בניהול עזבונות, ירושות, בצוואות, בבקשת צווי קום להן ובבעיות שתתעוררנה כתוצאה מאלה.

יש לשים לב שבמסגרת הפורום אי אפשר לתת יעוץ משפטי מדוייק. התשובות בפורום זה אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי כאמור כאמור ו/או אינן חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן במסגרת של יעוץ אישי.