open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 27 באוקטובר 2014

            צוואה

            שלום!כשהוכח לפי סעיף 5א לחוק הירושה (ישנה צוואה לשני יורשים),שאכן יורש אחד זייף חתימת המצווה,והשופט מבטל צוואה זו!! האם משמעו שהמזייף אינו יורש יותר,או גם האדם השני?ואז כביכול ניתן לרשת לפי דין??או משמעו שרק המזייף זה שזייף,לא יוכל לרשת בכלל את עזבונו של המצווה??? כי הרי אדם מזייף ואז יורש לפי דין ללא צוואה!!מה הואילו חכמים?? בסעיף 5א לא מצויין מה גורלו של זה שזייף,רשום רק שהצווה בטלה,ואז בכל זאת המזייף נהנה????תודה!!

            27 באוקטובר 2014
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form