• אבי

  נשלח ע"יאבי 17:32, 6 בנובמבר 2014

  שלום!!בהתנגדות לצוואה שהגשתי, ונתבקשתי להגיש תצהיר עדות ראשית, ויש קדם דיון , אני מתכוון להגיש תביעה על פסלות היורש השני שהגיש הצוואה כשזייף חתימתה, לחלוטין מלרשת המצווה!! שאלתי, מתי עלי להגיש תביעה זו??יחד עם תצהיר העדות ??או עד לקדם הדיון??או בכלל מתי?? ולבקש איחוד תיקים?? תודה רבה לתשובתך המשכילה !!!

  השב
 • מנהל הפורום:רונן גדות - עורך דין ונוטריון

  רונן גדות, עו"ד,מנהל הפורום

  19:34, 6 בנובמבר 2014

  טקטיקה של ניהול מאבק משפטי מחייבת ירידה לפרטים וידע מעמיק של כל הפרטים הנוגעים לסכסוך. הפורום אינו מקום מתאים לתשובות על שאלות כאלו ואינו מיועד לכך.

  תגובה
 • 11:55, 7 בנובמבר 2014

  תגובה ,זו לא טקטיקה, זו שאלה ככל השאלות, מתי מגישים התביעה לפסלות??תודה,

  תגובה
 • מנהל הפורום:רונן גדות - עורך דין ונוטריון

  רונן גדות, עו"ד,מנהל הפורום

  14:07, 9 בנובמבר 2014

  תגובה לשאלה שהעלית מחייבת ידיעה לפרטים של המצב המשפטי והעובדתי. לפיכך איני יכול לעזור לך. ראוי שתפנה לעו"ד תציג בפניו את כל המסמכים וכל ההליכים המתנהלים ותקבל עצה. אם אינך חושב שעתי נכונה, פנה לאחרים לקבלת תשובה.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן גדות - עורך דין ונוטריון

מנהל הפורום: רונן גדות - עורך דין ונוטריון

רונן גדות הוא עורך דין ונוטריון בגבעתיים, בוגר הפקולטה למשפטים (LL.B) של אוניברסיטת תל אביב. משרדו ש
למידע נוסף

053-9376325 חיוג
הודעה

אדם צובר רכוש מסוגים שונים משך כל חייו. בחייו הוא יכול לרכוש או למכור נכסים. בפטירתו כל נכסיו עוברים לכל יורשיו מכח החוק ולפי הכללים הקבועים בחוק. העברת נכסים זאת היא העסקה הכלכלית הגדולה ביותר של כל אדם, כי היא חלה על כל נכסיו. מן הראוי שכל אדם יקדיש מחשבה לנושא זה – האם הפתרון בחוק מתאים לי?
יורשים הופכים להיות יורשים שלא מרצון – בין שהמוריש מת ללא צוואה ובין שקבלו מכח צוואה. לעתים הירושה מביאה טוב. לעתים הירושה גוררת צרות ובעיות. ירושות עשויות ליצור מחלוקות משפחתיות . אפשר גם לתכנן את אופן קבלת הירושה. 
ירושה משמעותה שינויים ברכוש של אדם ויש לכך לעתים גם הבטי מסים. ירושה מעורבת גם בענייני מקרקעין וכספים.
הפורום עוסק בניהול עזבונות, ירושות, בצוואות, בבקשת צווי קום להן ובבעיות שתתעוררנה כתוצאה מאלה.

יש לשים לב שבמסגרת הפורום אי אפשר לתת יעוץ משפטי מדוייק. התשובות בפורום זה אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי כאמור כאמור ו/או אינן חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן במסגרת של יעוץ אישי.