ירושה מספרד - פורום צוואות וירושות

שאלה חדשה
 • שלומי

  נשלח ע"ישלומי 15:18, 11 בפברואר 2015

  קיבלתי מכתב על ירושה בסך 6 מיליון אירו מאיזה אישה (שמעולם לא שמעתי את שמה) מספרד.. יש לי חשש שזה עוקץ ולכן אני רק רוצה לוודא שאני לא באמת מפסיד ירושה בסכום הנ"ל העו"ד הוא DAVID BOYER ESQ אשמח אם תאיר עיני בנושא

  השב
 • מנהל הפורום:רונן גדות - עורך דין ונוטריון

  רונן גדות, עו"ד,מנהל הפורום

  19:28, 11 בפברואר 2015

  אין לי הבנה בדיני ירושה ספרדיים. פנה למי שמבין בכך, בישראל, או שכור שרותיו של עו"ד ספרדי.

  תגובה
 • 16:26, 8 באפריל 2015

  שם תוכן הודעה:
  קיבלתי גם מכתב על אותו הסכום מאותו עו"ד - מעניין לשמוע איך זה נגמר בסוף.
  כנראה באמת עוקץ למרות שגרם לתקווה של כמה דקות :)

  תגובה
 • 22:40, 2 ביולי 2015

  שם תוכן הודעה:
  שלום גם אני קיבלתי מכתב כזה מעורך דין שנמצא בלשכה של אותו עורך דין david boyer והעורך דין שקיבלתי ממהו את המכתב קוריאם לו miller pravada אני באמת סקרנית לדעת איך נגמר הסיפור שלכם הודה עם תענו לי
  תודה דינה

  תגובה
 • 22:40, 2 ביולי 2015

  שם תוכן הודעה:
  שלום גם אני קיבלתי מכתב כזה מעורך דין שנמצא בלשכה של אותו עורך דין david boyer והעורך דין שקיבלתי ממהו את המכתב קוריאם לו miller pravada אני באמת סקרנית לדעת איך נגמר הסיפור שלכם הודה עם תענו לי
  תודה דינה

  תגובה
 • 15:39, 9 באוקטובר 2015

  גם אני קיבלתי מכתב מעורך דין בשם :
  Abogado Jarit Chris Polley
  Gesfisen & Partners.
  Calle Mayor 5, 28180 Torrelaguna, Madrid España

  לאחר מספר התכתבויות קיבלתי גם מכתב מהבנק (liberbank) בו נכתב כי עלי לשלם 9700 יורו אבל בגלל שאיני ספרדי אשלם רק 3880 ואת השאר ישלם העורך דין.
  העורך דין ניסה שאבצע העברת כספים דרך הדואר לשמות חדשים שאינני מכיר .
  כמובן שלא העברתי...
  האם כדי לפנות למשטרה?

  תגובה
 • 04:33, 21 באוקטובר 2015

  קטע, גם אני קיבלתי מכתב מאותו Jarit Chris (Christopher) Polley. הוא לא ציין את השם Abogado אבל הוא כן ציין שמדובר באותו משרד ובאותה הכתובת.
  אני מההתחלה חשדתי שמדובר בעוקץ, אך לצערי הרב אבי לקח את העניין ברצינות מסיבות גיניאולוגיות שונות ושלח לו צילומים של רשיון נהיגה, דרכון (שפג תוקפו) ותעודת לידה.
  אני מניח שהוא לא יכול לעשות שום דבר עם המסמכים הללו מכיוון שהם בסך הכל צילומים ולא העתקים נאמנים למקור עם חותמת נוטריון. מקווה שאני לא טועה.
  בזמן ההתכתבויות אני ואבי תפסנו את ה"עורך דין" בהרבה מאוד שקרים, רמאויות והתנהגות לא הולמת ומחשידה ביותר שקצרה היריעה מלהחיל.

  תגובה
 • 07:28, 3 בנובמבר 2015

  שלום לכולם, גם אני קבלתי מכתב מ Jarit Chris (Christopher) Polley עם אותה הצעה מוזרה ובלתי אפשרית לחלוק ירושה כאשר הוא "גוזר" קופון של 30% על finder's fee. ברור שהוא ביקש לשמור על דיסקרטיות... תראו בעצמכם לכמה מאיתנו נשלחו מכתבים רק בחודש ספטמבר/אוקטובר. הם עובדים בפריסה נרחבת וכנראה מאיפה שהוא מישהו יפול בפח... הנתונים על "המנוחה" גם הם מפוברקים.
  אם תתקשרו לבנק אשר לכאורה אמור לטפל בהעברות הכספים לאחר קבלת האישורים - תגלו שאין שם אנשים בשם הזה
  כאשר ביקש להעביר כספים אל אדם לא מוכר, בהעברה ללא אפשרות מעקב פניתי ל- Guardia Civil בספרד. ראשית - אין גביה של כספים על המצאת מסמכי ירושה בספרד, אבל יש תצהיר עליו הטוען לירושה צריך לחתום עם הוכחות לזכאות....
  פרט לך האדונים המוזכרים במכתבים שלכם כולם ידועים כמשתתפים ב- inheritance scam . המטרה היא לקבל מכם את מספר חשבון בנק שלכם "להעברת הירושה" - מאותו רגע הם יכולים לרוקן את החשבון שלכם כרצונם או להלבין דרכו כספים - שימו לב כי במיילים שלכם מופיע ב CC עוד אדם - Yan Salienko שעל פי המחלקה להונאות והלבנת כספים במשטרת ספרד הינו כנראה "מכבס כספים" עבור המאפיה העובד עם Polley ואחרים. תכנסו לאתר SCAMSHIELD http://www.scamshield.com/Alert.asp?id=10 AO שם תמצאו את האדונים המכובדים מספרד מחפשים קורבנות בישראל כבר מ- 2010 http://www.scamshield.com/Sighting.asp?state=none&country=Israel&article=10
  יצאתם בזול!!!!

  תגובה
 • 15:02, 10 בנובמבר 2015

  תגובה
 • 11:33, 29 בינואר 2016

  שם תוכן הודעה: גם לי הוא שלח את אותה צוואה {עו"ד מילר ברדה} ניראה רמאות אם יש לכם עוד מדע על העורך דין הזה תתקשרו אלי 0526862760 יואב ברטי
  ויש את המספר הנייד שלו

  תגובה
 • 11:44, 21 באוקטובר 2015

  מענייו, הוא ביקש לשמור על דיסקרטיות? הוא נתן פרטים מדוייקים על המנוחה? גם לי נשלח מכתב מאותו עורך דין

  תגובה
 • 15:04, 26 באוקטובר 2015

  אכן ביקש לשמור על דיסקרטיות. הוא נתן רק סיפור רקע על המנוחה ולא פרטים טכניים מלבד השם והשם משפחה שהיה זהה לשם המשפחה שלי.
  בעצם מה שהוא ניסה לעשות לפי מה שהבנתי זה "לשדך" מישהו לירושה ולהציג את המישהו הזה לבנק כיורש.
  כמובן שהדבר מגוחך כי אי אפשר סתם לקשור מישהו לירושה רק בגלל שיש למישהו הזה את אותו שם המשפחה כמו של המנוחה.
  אגב, הרצתי חיפוש ב- google street view על הכתובת שלו וראיתי מבנה הרוס... surprise surprise...
  גם אתר האינטרנט של המשרד שלו נראה חובבני למדי והוא אפילו לא בספרדית אלא רק באנגלית...

  תגובה
מנהל הפורום:רונן גדות - עורך דין ונוטריון

מנהל הפורום: רונן גדות - עורך דין ונוטריון

רונן גדות הוא עורך דין ונוטריון בגבעתיים, בוגר הפקולטה למשפטים (LL.B) של אוניברסיטת תל אביב. משרדו ש
למידע נוסף

053-9376325 חיוג
הודעה

אדם צובר רכוש מסוגים שונים משך כל חייו. בחייו הוא יכול לרכוש או למכור נכסים. בפטירתו כל נכסיו עוברים לכל יורשיו מכח החוק ולפי הכללים הקבועים בחוק. העברת נכסים זאת היא העסקה הכלכלית הגדולה ביותר של כל אדם, כי היא חלה על כל נכסיו. מן הראוי שכל אדם יקדיש מחשבה לנושא זה – האם הפתרון בחוק מתאים לי?
יורשים הופכים להיות יורשים שלא מרצון – בין שהמוריש מת ללא צוואה ובין שקבלו מכח צוואה. לעתים הירושה מביאה טוב. לעתים הירושה גוררת צרות ובעיות. ירושות עשויות ליצור מחלוקות משפחתיות . אפשר גם לתכנן את אופן קבלת הירושה. 
ירושה משמעותה שינויים ברכוש של אדם ויש לכך לעתים גם הבטי מסים. ירושה מעורבת גם בענייני מקרקעין וכספים.
הפורום עוסק בניהול עזבונות, ירושות, בצוואות, בבקשת צווי קום להן ובבעיות שתתעוררנה כתוצאה מאלה.

יש לשים לב שבמסגרת הפורום אי אפשר לתת יעוץ משפטי מדוייק. התשובות בפורום זה אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי כאמור כאמור ו/או אינן חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן במסגרת של יעוץ אישי.