open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 30 במרץ 2015

            שינוי בצו ירושה

            שלום,
            קיים צו ירושה שווה בין כל היורשים.
            עקב מכירת דירת המנוחים (הורי היורשים).
            אחד היורשים מעוניין להעביר את חלקו ליורש אחר (לפני רישום הערת אזהרה בטאבו):
            האם זה בעיה להעביר תיקון בצו ירושה ?
            האם ניתן לעשות את השינוי בו במקום אצל רשם לענייני ירושה ?

            30 במרץ 2015
          • מנהל הפורום רונן גדות, עו"ד 30 במרץ 2015

            שינוי בצו ירושה

            יש לפנות בהודעה ובקשה מתאימה לרשם לענייני ירושה. יש להקפיד על הוראות סעיף 6 לחוק הירושה.

            30 במרץ 2015
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form