פרוק שיתוף , עיקרון על. - פורום צוואות וירושות

שאלה חדשה
 • חנוך.

  נשלח ע"יחנוך. 20:56, 10 באוקטובר 2015

  יש בכוונתי להגיש כתב תביעה לפרוק שיתוף בנכס מקרקעין (חנות) שהיתקבלה. בירושה , זה הוא עיקרון על של מי שמבקש לפרק שיתוף . הנכס נימצא בעיר אשדוד . מקום מושבי ,מגוריי , הינם תושב קבע בעיר אילת . השכרת שרותי עו״ד אפשריים בכל מקום בארץ . היכן עליי להגיש את כתב התביעה . בבית המישפט באילת , או בבית המישפט לעינייני מישפחה באשדוד. בתודה מראש .

  השב
 • מנהל הפורום:רונן גדות - עורך דין ונוטריון

  רונן גדות, עו"ד,מנהל הפורום

  19:55, 12 באוקטובר 2015

  לדעתי כבר נשאלה שאלה זאת ואף נענתה. אפשר לתבוע במקום מגוריו של התובע. אם היה כבר סכסוך במשפחה זאת בבית משפט אחר לענייני משפחה, ייתכן שהתיק יועבר לאותו בית משפט אחר

  תגובה
מנהל הפורום:רונן גדות - עורך דין ונוטריון

מנהל הפורום: רונן גדות - עורך דין ונוטריון

רונן גדות הוא עורך דין ונוטריון בגבעתיים, בוגר הפקולטה למשפטים (LL.B) של אוניברסיטת תל אביב. משרדו ש
למידע נוסף

053-9376325 חיוג
הודעה

אדם צובר רכוש מסוגים שונים משך כל חייו. בחייו הוא יכול לרכוש או למכור נכסים. בפטירתו כל נכסיו עוברים לכל יורשיו מכח החוק ולפי הכללים הקבועים בחוק. העברת נכסים זאת היא העסקה הכלכלית הגדולה ביותר של כל אדם, כי היא חלה על כל נכסיו. מן הראוי שכל אדם יקדיש מחשבה לנושא זה – האם הפתרון בחוק מתאים לי?
יורשים הופכים להיות יורשים שלא מרצון – בין שהמוריש מת ללא צוואה ובין שקבלו מכח צוואה. לעתים הירושה מביאה טוב. לעתים הירושה גוררת צרות ובעיות. ירושות עשויות ליצור מחלוקות משפחתיות . אפשר גם לתכנן את אופן קבלת הירושה. 
ירושה משמעותה שינויים ברכוש של אדם ויש לכך לעתים גם הבטי מסים. ירושה מעורבת גם בענייני מקרקעין וכספים.
הפורום עוסק בניהול עזבונות, ירושות, בצוואות, בבקשת צווי קום להן ובבעיות שתתעוררנה כתוצאה מאלה.

יש לשים לב שבמסגרת הפורום אי אפשר לתת יעוץ משפטי מדוייק. התשובות בפורום זה אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי כאמור כאמור ו/או אינן חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן במסגרת של יעוץ אישי.