open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 7 באוקטובר 2016

            היסתלקות ספציפית מעיזבון לפי סעיף 6 (ב)

            האם לא ניתן להסתלק לטובת בנו של מי שיכול היה לרשת??
            (ב) מי שהסתלק מחלקו בעזבון, רואים אותו במידה שהסתלק כאילו לא היה יורש מלכתחילה; אין הסתלקות
            לטובת אדם אחר, אלא לטובת בן זוגו, ילדו או אחיו של המוריש.

            7 באוקטובר 2016
          • מנהל הפורום עו"ד רונן גדות 7 באוקטובר 2016

            היסתלקות ספציפית מעיזבון לפי סעיף 6 (ב)

            התשובה כתובה במפורש בשאלתך. יורש יכול להסתלק הסתלקות מלאה ואז כאילו לא ירש מלכתחילה. יורש יכול להסתלק במובן של העברת זכות הירושה שלו לאנשים אחרים. אבל אפשרות זאת מוגבלת רק לטובת מי שדהם קרובי משפחה בדרגה ראשונה של המנוח-המוריש: בן זוג של המוריש-המנוח, או ילד של המוריש-המנוח, או אח של המוריש המנוח. ולטובת אלה בלבד.

            7 באוקטובר 2016
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form