• 7 באוקטובר 2017

    תוספת בכתב יד לצוואה בעדים

    האם ניתן לערוך תוספת בכתב יד לצוואה קודמת בעדים? התוספת אינה סותרת את הצוואה הקודמת בעדים אלא רק באה להוסיף עליה כפי בסעיף 36ב לחוק הירושה. אולם האם יש הכרח שתוספת לצוואה בעדים תהיה אף היא בעדים? ולאחר 120 מגישים לרשם את הצוואה המקורית והתוספת?

    7 באוקטובר 2017
  • מנהל הפורום רונן גדות - עורך דין ונוטריון 16 באוקטובר 2017

    סעיף 36 אינו עוסק במצב שאתה מתאר. ההצעה שלך היא מקור לצרות עתידיות. אם השינוי המבוקש חשוב בעיני המצווה, ראוי שהמצווה יעשה צוואה חדשה. צוואות עם טלאים הן מקור לצרות.

    16 באוקטובר 2017
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?