מאיפה מקבלים או מורידים באינטרנט צו קיום צוואה פורמלי לחתימה בית משפט - פורום צוואות וירושות

שאלה חדשה
 • אלון

  נשלח ע"יאלון 09:47, 30 במאי 2012

  לאחר שבית המשפט קובע בהחלטה שאני היורשת היחידה לאחר שהגשתי בקשה למתן צו קיום צוואה, מאיפה אני יכולה להוריד טופס שהוא צו פורמלי לחתימת בית המשפט, או איך אני יכולה להשיג צו פורמלי כזה לחתימת בית המשפט. תודה מראש על כל התייחסות.

  השב
 • מנהל הפורום:רונן גדות - עורך דין ונוטריון

  רונן גדות, עו"ד,מנהל הפורום

  12:43, 3 ביוני 2012

  צו קיום צוואה הוא החלטה של בית משפט. בית המשפט אמור להכין ולחתום, אלא אם במפורש הורה אחרת [בדרך כלל במקרים של צווים שאינם רגילים]. אם אינך מיוצגת ואינך יודעת מה עושים, הודיעי זאת לבית המשפט, או פני לעו"ד שעוסק בכך.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן גדות - עורך דין ונוטריון

מנהל הפורום: רונן גדות - עורך דין ונוטריון

רונן גדות הוא עורך דין ונוטריון בגבעתיים, בוגר הפקולטה למשפטים (LL.B) של אוניברסיטת תל אביב. משרדו ש
למידע נוסף

053-9376325 חיוג
הודעה

אדם צובר רכוש מסוגים שונים משך כל חייו. בחייו הוא יכול לרכוש או למכור נכסים. בפטירתו כל נכסיו עוברים לכל יורשיו מכח החוק ולפי הכללים הקבועים בחוק. העברת נכסים זאת היא העסקה הכלכלית הגדולה ביותר של כל אדם, כי היא חלה על כל נכסיו. מן הראוי שכל אדם יקדיש מחשבה לנושא זה – האם הפתרון בחוק מתאים לי?
יורשים הופכים להיות יורשים שלא מרצון – בין שהמוריש מת ללא צוואה ובין שקבלו מכח צוואה. לעתים הירושה מביאה טוב. לעתים הירושה גוררת צרות ובעיות. ירושות עשויות ליצור מחלוקות משפחתיות . אפשר גם לתכנן את אופן קבלת הירושה. 
ירושה משמעותה שינויים ברכוש של אדם ויש לכך לעתים גם הבטי מסים. ירושה מעורבת גם בענייני מקרקעין וכספים.
הפורום עוסק בניהול עזבונות, ירושות, בצוואות, בבקשת צווי קום להן ובבעיות שתתעוררנה כתוצאה מאלה.

יש לשים לב שבמסגרת הפורום אי אפשר לתת יעוץ משפטי מדוייק. התשובות בפורום זה אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי כאמור כאמור ו/או אינן חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן במסגרת של יעוץ אישי.