צו ירושה - פורום צוואות וירושות

שאלה חדשה
 • בר

  נשלח ע"יבר 00:10, 19 באוגוסט 2012

  שלום, אבי נפטר לפני 4 שנים.אמו (סבתי) נפטרה לפני 8 שנים ואביו(סבי) נפטר לפני כמה חודשים. רציתי לדעת מה הם טווח המחירים בערך להוצאת צו ירושה אחד כאשר עורך דין עושה את זה? והאם כאשר צריך 3 צווי ירושה זהו מחיר הנמוך מ-פי 3 המחיר לצו ירושה אחד? בתודה מראש.

  השב
 • מנהל הפורום:רונן גדות - עורך דין ונוטריון

  רונן גדות, עו"ד,מנהל הפורום

  13:31, 19 באוגוסט 2012

  טווח מחירים יכול לנוע בין 1000 ל-אלפים רבים לכל צו ירושה, תלוי אל מי תפני. בפועל אין משמעות לטווח המחירים, משום שכל עורך דין נוקב את שכרו. כל צו ירושה הוא תיק בפני עצמו שצריך לברר לגביו מה כרוך בהוצאתו. העדר בעיה לגבי יורש אחד אין משמעותה שאין בעיות לגבי יורש אחר. לכשתפני עם כל שלושת העניינים יחד אפשר יהיה להציע לך הצעת מחיר ברורה ומפורטת לאחר בחינת העובדות לגבי כל מוריש ומוריש.
  שימי לב, שבאגרות אין הנחות: על כל בקשת צו ירושה יש לשלם אגרה מלאה!

  תגובה
 • 15:56, 20 באוגוסט 2012

  תודה רבה!

  תגובה
מנהל הפורום:רונן גדות - עורך דין ונוטריון

מנהל הפורום: רונן גדות - עורך דין ונוטריון

רונן גדות הוא עורך דין ונוטריון בגבעתיים, בוגר הפקולטה למשפטים (LL.B) של אוניברסיטת תל אביב. משרדו ש
למידע נוסף

053-9376325 חיוג
הודעה

אדם צובר רכוש מסוגים שונים משך כל חייו. בחייו הוא יכול לרכוש או למכור נכסים. בפטירתו כל נכסיו עוברים לכל יורשיו מכח החוק ולפי הכללים הקבועים בחוק. העברת נכסים זאת היא העסקה הכלכלית הגדולה ביותר של כל אדם, כי היא חלה על כל נכסיו. מן הראוי שכל אדם יקדיש מחשבה לנושא זה – האם הפתרון בחוק מתאים לי?
יורשים הופכים להיות יורשים שלא מרצון – בין שהמוריש מת ללא צוואה ובין שקבלו מכח צוואה. לעתים הירושה מביאה טוב. לעתים הירושה גוררת צרות ובעיות. ירושות עשויות ליצור מחלוקות משפחתיות . אפשר גם לתכנן את אופן קבלת הירושה. 
ירושה משמעותה שינויים ברכוש של אדם ויש לכך לעתים גם הבטי מסים. ירושה מעורבת גם בענייני מקרקעין וכספים.
הפורום עוסק בניהול עזבונות, ירושות, בצוואות, בבקשת צווי קום להן ובבעיות שתתעוררנה כתוצאה מאלה.

יש לשים לב שבמסגרת הפורום אי אפשר לתת יעוץ משפטי מדוייק. התשובות בפורום זה אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי כאמור כאמור ו/או אינן חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן במסגרת של יעוץ אישי.