• 11 בפברואר 2013

    צוואה

    שלום!האם שני אחים,שחתמו על הסכם ביניהם,שכאשר יגיע הזמן,יחלקו צוואת אימם(ההסכם נערך בעודה בחיים)שווה בשווה!!האם האחים התערבו בצוואת אימם?והאם ההסכם תקף!!החשוב,באם התערבו,ברצונה של המצווה?לפי סעיף 8א!תודה!

    11 בפברואר 2013
  • מנהל הפורום רונן גדות, עו"ד 12 בפברואר 2013

    עסקה בין אחים לגבי ירושה.

    1. נדמה לי שזאת שאלה חוזרת שנשאלה בנוסחים שונים מספר פעמים.
    2. אם משמעות ההסכם היא שאף אח איננו מאבד את ירושתו, ייתכן שההסכם יאושר בבית משפט.

    12 בפברואר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?