המשך שינוי תצהיר ותודה רבה - פורום צוואות וירושות

שאלה חדשה
 • לילית

  נשלח ע"ילילית 07:26, 13 בספטמבר 2013

  המון תודה על עזרתך. רק שאלה לי אלייך .הבנתי שדיי קשה לשנות תצהיר ,שניתן לבית המשפט שאלתי היא ,לפי מה שכתבתי ,מה לדעתך עשוי להשפיע לטובתי על בית המשפט לקבל את בקשתי לשנות התצהיר? תודה ענקית לך וחתימה טובה!

  השב
 • מנהל הפורום:רונן גדות - עורך דין ונוטריון

  רונן גדות, עו"ד,מנהל הפורום

  10:18, 13 בספטמבר 2013

  שבת שלום ושנה טובה
  1. לא קשה לשנות תצהיר. מה שקשה הוא לשכנע בנכונותו
  2. צריך שבית המשפט יתיר להגיש תצהיר (לאחר שכבר הוגש התצהיר שלך ואולי הוגשו כנגדו תצהירי תשובה של הצד שכנגד) - יש לפרט בתצהיר החדש ובבקשה שנילווית אליו [בקשה להתיר הגשת תצהיר חדש סותר] את כל העובדות והנסיבות שגרמו לך להגיש את התצהיר הקודם בנוסחו הקודם. יש לבית משפט לענייני משפחה סמכות לעשות זאת.
  3. התצהיר החדש שלך ראוי שיהיה מפורט ביותר ויבהיר בכל נקודה השונה מהכתוב בתצהיר הראשון מה שינית .
  נראה לי שככל שיהיה פרוט רב יותר והסבר מפורט יותר לכל טענה עובדתית סותרת שתעלי, כך יהיה קל יותר לבית המשפט לקבל את תצהירך החדש ולהעדיפו על פני הקודם. .

  תגובה
מנהל הפורום:רונן גדות - עורך דין ונוטריון

מנהל הפורום: רונן גדות - עורך דין ונוטריון

רונן גדות הוא עורך דין ונוטריון בגבעתיים, בוגר הפקולטה למשפטים (LL.B) של אוניברסיטת תל אביב. משרדו ש
למידע נוסף

053-9376325 חיוג
הודעה

אדם צובר רכוש מסוגים שונים משך כל חייו. בחייו הוא יכול לרכוש או למכור נכסים. בפטירתו כל נכסיו עוברים לכל יורשיו מכח החוק ולפי הכללים הקבועים בחוק. העברת נכסים זאת היא העסקה הכלכלית הגדולה ביותר של כל אדם, כי היא חלה על כל נכסיו. מן הראוי שכל אדם יקדיש מחשבה לנושא זה – האם הפתרון בחוק מתאים לי?
יורשים הופכים להיות יורשים שלא מרצון – בין שהמוריש מת ללא צוואה ובין שקבלו מכח צוואה. לעתים הירושה מביאה טוב. לעתים הירושה גוררת צרות ובעיות. ירושות עשויות ליצור מחלוקות משפחתיות . אפשר גם לתכנן את אופן קבלת הירושה. 
ירושה משמעותה שינויים ברכוש של אדם ויש לכך לעתים גם הבטי מסים. ירושה מעורבת גם בענייני מקרקעין וכספים.
הפורום עוסק בניהול עזבונות, ירושות, בצוואות, בבקשת צווי קום להן ובבעיות שתתעוררנה כתוצאה מאלה.

יש לשים לב שבמסגרת הפורום אי אפשר לתת יעוץ משפטי מדוייק. התשובות בפורום זה אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי כאמור כאמור ו/או אינן חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן במסגרת של יעוץ אישי.