מכתב פיטורים לתאריך רחוק - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • אלי

  נשלח ע"יאלי 22:53, 4 בנובמבר 2012

  שלום, אם קבלתי מכתב פיטורים בו נאמר שאהיה מפוטר בעוד מספר חודשים, האם אם ברצוני לעזוב את העבודה כבר עכשיו אני חייב לתת הודעה מוקדמת למעביד למרות שקיבלתי מכתב פיטורים? מצד שני - תאריך הפיטורים המצויין במכתב הוא רק לעוד כמה חודשים. תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אורית רוזן אור

  עו"ד אורית רוזן - אור,מנהל הפורום

  12:50, 5 בנובמבר 2012

  חסרים לי פרטים נוספים כדי להשיב לך כראוי אודות הליך הפיטורים שעברת ומועד סיום יחסי העבודה.

  תגובה
 • 15:11, 5 בנובמבר 2012

  האגף בו עבדתי נסגר, אך אנחנו ממשיכים לעבוד על פרוייקט מסויים לעוד כמה חודשים.
  קיבלנו מכתבי פיטורים בהם נכתב כי אנו מפוטרים, החל מתאריך של עוד מספר חודשים, ואז גם יסתיימו יחסי העבודה.

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד אורית רוזן אור

  עו"ד אורית רוזן - אור,מנהל הפורום

  15:34, 5 בנובמבר 2012

  הפרטים הנוספים החסרים מתייחסים לאופן הליך הפיטורים, האם התקיים שימוע לפני הפיטורים והאם נחתם הסכם סיום יחסי עבודה בינך ובין החברה או התחייבות בכתב כלשהיא ביניכם באם הנך למעשה בתקופה של הודעה מוקדמת מתוקף ההסכמה דלעיל.

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.