פיצויים - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • לואיזה

  נשלח ע"ילואיזה 20:09, 2 ביוני 2013

  שלום רב ! ברצוני לשאול בקרוב אני עוברת לגור בפ"ת שכרגע אני גרה ברמלה ועובדת ברשת סופר כבר השנה הרבעית . ברצוני לבקש שיעבירו אותי לאותה רשת בפ"ת והבעלים לא רוצה להעביר אותי מסיבה שאין מקום באותו סניף של פ"ת או שמעביר אותי לסניף זה ובמקום משרה מלאה של שישה ימים בשבוע שככה אני עובדת כבר 4 שנים במצב הנוכחי נותן לי יומיים שלוש בשבוע האם זה נקרא הרעת תנאים והאם מגיע לי על פי חוק פיצויים ? אודה לתשובה מיידית תודה .

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אורית רוזן אור

  עו"ד אורית רוזן - אור,מנהל הפורום

  15:52, 6 ביוני 2013

  מעביד רשאי לנייד את עובדיו מסניף לסניף באזור מגורים ובמרחק לא רב ביניהם בהתאם לנחיצות העבודה ולרווחת עסקו.
  העובד אינו יכול לכפות על מעבידו לעבור לסניף אחר מסיבות אישיות שלו.
  הבחירה בידך האם לקבל את הצעת המעביד או להתפטר מבלי לזכות בפיצויי פיטורים.

  תגובה
 • 16:25, 6 ביוני 2013

  כוונתי הייתה אם אני רוצה לעבור לסניף אחר מכיוון שאני עוברת לגור במקום אחר אם הוא לא נותן לי עבודה סניף אחר אוו שנותן לי עבודה בסניף אחר אבל נותן לי פחות ימים לא משרה מלאה אני כבר עובדת משרה מלאה אבל הוא מוריד לי לכמה ימים האם אני יכולה לתבוע לפי חוק לפיצויים ...

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.