פיצויים+מענק וטיסה - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • קארין

  נשלח ע"יקארין 22:58, 6 במרץ 2012

  שלום, אני עובדת בחברה תקשורת גדולה כבר שנה ושבוע ואני נאלצת לעזוב אותה בעקבות מעבר לא מתוכנן לחו"ל. השאלה שלי היא האם אני זכאית לפיצויים אם אני מעל שנה (הבוסים שלי לא רוצים לפטר אותי כי הם יודעים שאני מעל שנה)... בנוסף, אחרי שנה אנחנו אמורים לקבל "מענק התמדה" בסך 2500 ש"ח. אם אני מתפטרת אחרי שנה וקצת הם עדיין חייבים לתת לי את המענק ע"פ החוק?? שאלה אחרונה היא לגביי קנס עיזבון. אני התחייבתי לשנה ואחרי 4 חודשים התחייבתי מחדש לשנה במסלול סטודנטים (משמע בסה"כ לשנה ו-4 חודשים), הבנתי שבעקרון ברגע שאני עוברת דירה מעל 40 ק"מ הם לא יכולים לקחת לי קנס...האם זה נכון? תודה מראש.

  השב
 • 23:00, 6 במרץ 2012

  שכחתי רק להוסיף כי אני עובדת בין 4-6 משמרות בשבוע הנמשכות בין 8-11 שעות.

  תגובה
 • 19:54, 7 במרץ 2012

  אני חוזרת על תשובתי הקודמת. פני לייעוץ מסודר עם כל המסמכים הרלוונטיים

  תגובה
 • 19:41, 7 במרץ 2012

  כפי שתארת - אינך זכאית לפיצויי פיטורים, אלא אם חתמת על חוזה לפיו יש שחרור אוטומטי של הפיצויים. לגבי היתר התייעצי עם עו"ד אחרי שתציגי בפניו את המסמכים

  תגובה
 • 19:41, 7 במרץ 2012

  קבלת תשובה

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.