הבראה, פנסיה - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • מירי

  נשלח ע"ימירי 12:43, 11 במרץ 2012

  שלום ,אני עובדת כשנה ושלושה חודשים חצי משרה כמזכירה ומקבלת 30 ש"ח לשעה(בינואר העלו מ28 ל30 ש"ח). חוץ ממשכורת על שעות עבודה או חופש לא קיבלתי שום דבר נוסף. נכון שזה לא תקין? אשמח לדעת יותר על זכויותי,תודה.

  השב
 • 13:26, 11 במרץ 2012

  בנוסף לשכר מגיע לך החזר נסיעות מהבית לעבודה וחזרה, אם את נזקקת לנסיעות(מעל 2 תחנות אוטובוס). אחרי שנה מגיע לך דמי הבראה. אחרי חצי שנה הפרשות לפנסיה.
  בברכה,
  ענת רוזנר, עו"ד

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.