פיטורים ללא הודעה - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • נמט דן יואן

  נשלח ע"ינמט דן יואן 13:49, 14 במרץ 2012

  שלום שמי נמט דן יואן בתאריך 26/2 פיטרו אותי בלי שום הודעה מוקדמת בתענה שלא חייכתי או שלא החלפתי פרצוף. מצחיק נכון גם אותי רציתי לדעת האם בשלב זה של המצב הנוחכית אין איזה שהוא חוק האומר שבמידע ולא הייתה איזשהי הודעה מוקדמת לא מחוייב המעסיק לשלם לי את יתרת החודש? או משהו שקשור לנושא הרלוונטי? ברצוני לדעת למי כן אפשר לפנות לקבלת מידע לנושא? מה מגיע או מה לא ? אשמח לקבל עזרה!!! בברכה

  השב
 • 13:56, 14 במרץ 2012

  מגיע לך הודעה מוקדמת בהתאם למעמדך (עובד יומי או חודשי) ובהתאם לתקופת עבודתך.וכן מגיע לך פדיון חופשה ואם עבדת לפחות שנה גם דמי הבראה והפרשות לפנסיה אם לאחר חצי שנה עבודה.
  תוכל לראות בגוגל את חוק הודעה מוקדמת לפיטורים והתפטרות ואת חוק חופשה שנתית.

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.