פיטורין - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • דב

  נשלח ע"ידב 20:24, 26 במרץ 2012

  שלום רב !!! פוטרתי מעבודתי כמנכ"ל גן אירועים , יש בידי הודעה חתומה על פיטורים " מיידיים " . בחוזה האישי שלי מצויין במפורש שיש ל2 הצדדים מחויבות להודיע על הפסקת ההתקשרות של 60 ימים ללא ציון של המילים " התראה מראש" או משהו בסגנון ,רק ה"מונח " של הפסקת התקשרות . השאלה האים החברה מחוייבת בודאות לתשלום מלוא השכר בנוסף לכל המסביב של כל ה - 60 יום ?? וכן האים העובדה שיומיים אחרי מצאתי עבודה יכול להפריע לתשלום זה ? תודה מראש דב ג'וזף

  השב
 • 15:26, 27 במרץ 2012

  אם יש לך הודעה על פיטורים מיידיים, הרי שאתה זכאי לקבל תמורת הודעה מוקדמת עבור חודשיים על פי חוזה העבודה שלך. מותר לך למחרת פיטוריך להתחיל לעבוד ואין לכך קשר עם תשלום "תמורת הודעה מוקדמת".

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.