תאונת עבודה קשרי עבודה - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • יוני

  נשלח ע"ייוני 13:17, 13 במאי 2012

  אני באוגוסט שנה שעברה נפצעתי בעבודה הוכרתי בביטוח לאומי מאז ועד היום אף אחד מהחברה לא דיבר איתי או שלך לי איזה שהוא מכתב החברה הפסידה במיכרז באיזור לפני שבועיים פניתי לחברה מה עושים הלאה הם אמרו לי ללכת לרופא תעסוקתי הם הביאו לי מכתב שביגלל שעבר הרבה זמן ולא נתתי להם מסמכים אז בעצם כבר אין יותר קשרי עובד מעסיק חשוב לציין שב25/1/12 הם חתמו לי על מסמך לביטוח לאומי שאומר שהם עדיין מעסיקים שלי האם טענתם נכונה? והאם אני הולך לרופא תעסוקתי והוא רושם שהם לא יכולים לעסירק אותי באבטחה אני יהיה זכאי לפצויים?

  השב
 • 17:31, 17 במאי 2012

  כל עוד לא פוטרת או לא התפטרת לא הסתיימו יחסי עובד מעביד. אם תפוטר ועבדת שנה לפחות, תהיה זכאי לפיצויי פיטורים. אם תתפטר בגלל מצב בריאות לקוי תהיה זכאי לפיצויי פיטורים ובתנאי שעבדת שנה אחת

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.