מועד תשלום פיצויים - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • ניר

  נשלח ע"יניר 09:23, 29 במאי 2012

  פוטרתי ב17/4 לאחר הודעה מוקדמת שהיסתימה ב16/5 מתי אני אמור לקבל את הפיצויים של תשע שנים ויש לזכותי כ50 ימי חופשה האים מגיע לי תשלום על כולם. מחכה לתשובה בתודה

  השב
 • 10:55, 1 ביוני 2012

  יש לשלם לך את פיצויי הפיטורים מייד עם פיטוריך. לאחר שיחלוף חודש מהמועד בו נכסו פיטוריך לתוקף ולא תקבל את הפיצויים ו/או לא ישוחררו לזכותך כספי הפיצויים הנמצאים לקרן פנסיה או קופה אחרת, תהיה זכאי לפיצויי הלנת פיצויי פיטורים. בגין ימי החופשה שצברת תקבל פדיון ימי חופשה.

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.