עובד גלובלי - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • משה

  נשלח ע"ימשה 12:39, 31 ביולי 2012

  שלום רב 1.אני תחת חוזה עבודה "גלובלי".אני לא מקבל תוספת עבור שעות נוספות,אבל מקזזים לי משעות חופש,שעות שהייתי חסר במהלך החודש.האם חוקי? 2.לכמה ימי חופשה אני זכאי אם התחלתי את שנתי השביעית בעבודה? תודה משה

  השב
 • 13:46, 2 באוגוסט 2012

  א חוקי לקזז מהחופשה שלא בהסכמתך. מה שצריך לעשות אם אתה לא משלים את מכסת שעות העבודה שלך, זה להחסיר את שעות ההעדרות מהשכר. כ"כ יש לשלם לך עבור שעות נוספות שהנך עובד.
  בתום השנה הששית את זכאי ל18 ימי חופשה קלנדריים, בשבוע עבודה של 5 ימים ל-14 ימי עבודה

  תגובה
 • 14:18, 2 באוגוסט 2012

  האות ל' הושמטה בטעות בתחילת תשובתי, לכן הכוונה היא כי לא חוקי לקזז ימי חופשה שלא בהסכמתך

  תגובה
 • 15:49, 8 באוגוסט 2012

  תודה

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.