שכר טרחה עורך דין - פורום שכר טרחה - יחסי עורך דין - לקוח

שאלה חדשה
  • עדנען

נשלח ע"יעדנען 14:47, 22 בדצמבר 2014

שכרתי שירותיו של משרד עורכי דין, עם הפניה לקבל שירותיו חתמתי על הסכם שכר טרחה לפיו אשלם שכ"ט לפי שעה. לפעמים חייבו אותי בגין שעת עבודה עורך דין ולפעמים בסכום גלובלי. המשרד טיפול עבורי בכמה עררים ובכמה עתירות מנהליות. בגין כל עתירה גבה סך של כ- 40000 ש"ח. באחד המקרים הוצע לי להגיש עתירה נגד רשות מקומית, נגבה שכ"ט כ- 40000 ש"ח ובעת הדיון התברר כי ההליך שננקט אינו ההליך הראוי ויש להגיש תביעה כספית ואז שוב נגבה שכ"ט בגין התביעה הכספית. איני יודע מה קורה... האם זה שכ"ט ראוי !!!

השב
  • 21:30, 22 בדצמבר 2014

שלום רב,

קשה להשיב לשאלתך על בסיס הנתונים שהצגת. את מוזמן לפנות למשרדי לייעוץ מלא וסודר בנושא.

תגובה
  • 10:40, 16 בפברואר 2015

שלום רב
    הייתי רוצה לדעת האם קיים אחוז מסויים מגובה התביעה לתשלום הוצאות עו"ד בטיפול בתיק הלנת שכר ?
    האם העו"ד יכול לדרוש הוצאות טיפול מראש ע"ס 15.000 ש"ח + מע"מ
    וכן מגובה התביעה שאין לי עדיין מושג על כמה זה אמור לעמוד אל סך של 20% + מע"מ מגובה הערך בסופי בנוסף לעלויות ששולמו כבר
    תודה ציפי

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

מנהל הפורום: עו"ד אור גל-און

גל-און קפל-שמואלי, משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק המתמחה במספר תחומים משפטיים יחודיים. צוות המשרד
למידע נוסף

053-9376365 חיוג
הודעה

מהו שכר הטרחה המומלץ או הראוי לטיפול בתיק שלך? האם למעשה חתימה על הסכם שכר טרחה עם עורך דין מחייב? מי קבע מהו שכר טרחת עורך דין ומה קורה כשמסיימים תיק בפשרה? כל זאת ונושאים נוספים הנוגעים גם לקהל עורכי הדין, לרבות סוגיית גביית שכר טרחה והסדרת הנושא - בפורום זה.

על שכר טרחה לעורך דין/ מדריך ללקוח