הפרת הסדרי ראייה - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • Mishehi

  נשלח ע"יMishehi 20:26, 30 באפריל 2016

  במהלך הליך משפטי שיזם להפחתת מזונות, הוא החליט על דעת עצמו להפחית את זמני הסדרי הראייה שלו עליהם חתם בהסכם. השופטת אפילו לא התייחסה לכך. בחופש הגדול הוא אמור לקחתם לשבוע רצוף לפחות. במשך שנתיים לא עשה זאת ויש לי תחושה שגם בחופש הגדול הקרוב לא ייקח אותם. כשלא נוח לו מאחר לקחתם או מחזיר מוקדם יותר. אציין שלוקח אותם פעם בשבוע לשנתיים ולסירוגין סופ"ש משישי בשש עד שבת בערב. כל החופשים איתי כי אני מורה. האם שווה להשקיע בתביעה? שבוע בחופש גדול עם שלושה הוא מאוד יקר... אני שבויה לרצונותיו, למשל השבוע הודיע להם שמחזיר אותם עד 12 בשבת. התוכניות שלי לא שוות התייחסות... תודה

  השב
 • מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

  עו"ד הילה בורנשטיין,מנהל הפורום

  11:04, 1 במאי 2016

  שלום לך,

  מומלץ מאוד להגיש תביעה בגין הפרת הסדרי ראייה.
  במידה ואת מחליטה לעשות כן תדאגי שתהיינה לך ראיות שמוכיחות את ההפרות (למשל התכתבויות)
  חשוב להבין שלהפרת הסדרי ראייה יש גם משמעויות כלכליות וזאת מעבר להפרה של הסכם.

  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.