• רפי

  נשלח ע"ירפי 12:22, 15 בנובמבר 2014

  שלום רב! במקצועי אני נהג גרר בעל 40 שנות ותק. בשלושת החודשים האחרונים אני במחלה עקב התעלפויות חוזרות ונשנות. בתום שלושת חודשי הבירור הרפואי‏{פלמונולוגי,קרדיולוגי,נוירולוגי ובריאות הנפש} הוחלט להפנות אותי לרופא תעסוקתי. השבוע החליט הרופא התעסוקתיכי אינו יכול לטפל בנהגים מקצועיים והיפנה אותי למרב"ד{המכון הרפואי לבטיחות בדרכים} לשם קביעת כשרות נהיגה. 1.לאור הסבירות הגבוהה שישלל הרשיון המקצועי מי יקבע את אובדן כושר העבודה. בגלל התארכות ההליך והבירור הרפואי חרגתי מ-90 הימים הצבורים שלי כחוק ולמי עלי לפנות כדי להאריך את המחלה עד לקביעת א.כ.ע. תודה רבה!

  השב
 • 13:09, 20 בנובמבר 2014

  רפי שלום.,

  מציע לך לפנות לעו"ד המטפל בנושא זה. ניתן להפנותך לרופא תעסוקתי לשם קביעת אובדן הכושר. אין להסתמך אך ורק על ממצאי המומחה מטעם חברת הביטוח

  במידה ותרצה ייעוץ או טיפול הנך מוזמן להתקשר לרבות לנייד 0528778505

  תגובה

פורום זה עוסק באותם המצבים שעשויים לתפוס כל אחד מאתנו, בכל שלב מחייו. תקופת "אובדן כושר עבודה" (זמנית או קבועה) עקב מחלה או תאונה עשויה להיות הרת גורל עבור רבים מאתנו מאחר ומדובר בשיתוק מקור ההכנסה העיקרי של מרבית הנפגעים/החולים. מכאן שחשובה התנהלות אסטרטגית תוך ראיית הנולד מראש בין הגופים השונים (חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, ביטוח לאומי, תביעת נזיקין) כדי למקסם את הזכויות המגיעות לנפגע ולמזער את הנזק הנובע משיתוק או הפחתה במקור ההכנסה.