חשבון מניות בחו"ל - פורום הלבנת הון וגילוי מרצון

שאלה חדשה
 • ברברה

  נשלח ע"יברברה 16:37, 17 במרץ 2015

  בזמן מגורינו בחו"ל פתח בעלי חשבון מניות בשמי(הכסף נובע ממכירת ביתנו המשותף בחו"ל) ולאחר שנתיים עשינו עליה לארץ. חשבון המניות נשאר שם . היום אחרי 20 שנה , לא הניב מי יודע מה ודי קרוב לקרן...ברצוני להעביר את הסכום לחשבוני בארץ. על הדיבידנדים נלקחים כמובן מיסים , ומס על מכירה יילקח גם כמדומני במכירה. מדובר ב-כ180 אלף יורו.בשחה עם הבנק , מבקשים מכתב המציין שזה חשבוני ואני בעליו. יש לציין שיש ברשותי מסמכים המעידים על מקור הכסף. חוששת מנושא גילוי מרצון שמע יילקח נתח גדול, כי הרי זהו כספי הבטחון לעת זקנה.... אשמח לקבל תשובה בהקדם, תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד איתי ברכה

  עו"ד איתי ברכה,מנהל הפורום

  12:54, 29 במרץ 2015

  שלום וברכה!
  הנושא אכן רגיש אך עם זאת, התשלום הכרוך בהליך זה אינו רב בכל מקרה. יש לבחון הנושא לגופו.

  משרדנו מתמחה ביותר בהליך הגילוי מרצון ובהליכים מקבילים ולסבירות דעתנו מהצגת המקרה בצורה ראשונית, נוכל להביא תוצאה מצויינת של מס אפסי ביותר, אם בכלל.

  נשמח לתיאום פגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות ע"מ לבחון הדברים.

  אנו זמנים לתיאום פגישה במספר 03-5522275.

  תגובה

אתם מבקשים להכניס או להוציא כספים מישראל? חילטו לכם נכסים או כספים? הטילו עליכם עיצום כספי? הבנק דורש פרטים על נהנים בחשבון שפתחתם? אתם מבקשים "לייבא" הון מחו"ל, וחוששים מפני הרשויות? מאבק הרשויות בהלבנת הון ובפשיעה כלכלית צבר תאוצה בעשור האחרון. הוטלו חובות דיווח נוקשות על העברות כספים, ומוטלים קנסות כבדים על המפרים חובות אלה. הוקנתה לרשויות סמכות רחבה לתפוס ולחלט נכסים הקשורים בעבירות כלכליות ובעבירות מס. פורום זה בא לספק מענה לשאלות העוסקות בתחום הלבנת ההון, הפשיעה הכלכלית ועוד.