שעות עבודה, אם עובדת וחוזה אישי - פורום זכויות נשים

שאלה חדשה
 • מרילו

  נשלח ע"ימרילו 08:32, 11 באוגוסט 2012

  שלום, אני עובדת בחברה כבר 13 שנה, לפי חוזה אישי, גלובלי. מרגע שילדתי את ילדי הראשון, עבדתי כ 7.5 עד 8 שעות ביום, על מנת להספיק לשים אותו בגן ולאסוף אותו חזרה, המרחק מהבית לעבודה כ דק 40 עד שעה לכל כיוון,(עכשיו אני עם 3 ילדים). המנהלים שלי אישרו וקיבלו את עניין השעות בהבנה, ובמידת הצורך הייתי, בשל המחוייבות האישית שלי, מתחברת לעבודה מהבית ועובדת, משלימה חומר(מדובר על משרה בכירה של ניהול ) לאחרונה יש שינוי בארגון, ומנהל חדש מבקש שכל התחום שלי יעבור אליו, ושאהיה כפופה אליו. הבעיה :שאינו מוכן לשעות משרת אם האלו, ומבקש שאעבוד 9 עד 10 שעות ביום, כל יום עד 6 בערב,וזאת בגלל שזו משרה גלובלית(הוא דורש שאעבוד את השעות הגלובליות שמגולמות בתוך השכר) ,ואינו מוכן להתגמש בכל שאשלים שעות מהבית, או יום אחד בשבוע מאוחר יותר, המנהל הזה אינו מתחשב בהסטוריה המקצועית שלי(הוא חדש!),ובהיותי עם תואר שני ורזומה ותיק וחיובי בארגון. אפשרות שניה מבקש שארד למשרה של 75%, השכר יפגע, ושאעבוד אותן שעות זהה להיום!!! האם זה חוקי. זו לא הרעת תנאים? תודה

  השב
 • 07:32, 12 באוגוסט 2012

  מרילו שלום,

  בלא להכיר את הסיפור לעומק ועל פניו, נראה כי המדובר בהרעה מוחשית בתנאי העבודה, שכן המדובר בשינוי נוהג חד צדדי וללא הסכמתך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בזכויות נשים, יצוג נשים, אפליה על רקע מין, פיטורים במהלך הריון, סוגיות בהתאם לחוק שוויון הזדמנות בעבודה, מניעת הטרדה מינית. כמו כן הפורום יעסוק במענה למצוקותיהן של נשים מוכות.