• 6 בפברואר 2013

  זכויות נשים בטיפולי פיריון מול סיום חוזה מצד המעביד

  שלום גלית
  הינני עובדת בחברת פרטנר תקשורת אני במשך השנה האחרונה בטיפולי פוריות בתחילת חודש הודיעו לנו כי סוגרים את הסניף שלנו בדרום מתאריך 1/3/13 ונתנו לנו שתי אופציות(טרם הובהר מצידם מה ניתן לנשים בהריון ואו לנשים בטיפולי פוריות בפרט) אחת: לקבל פיצויים ולסיים את החוזה והשנייה: להעתיק את האנשים למרכז ההנהלה ראש העין אופציה לא אפשרית לאור העובדה שהיננו תושבי דרום ונוגד את כל האפשרות שיהיה ניתן להמשיך טיפולי פוריות בגין נסיעות ו 100% משרה האם מדובר בהרעת תנאים?! כיצד החוק מתפרש לזכות נשים בטיפולים?! והאם הם חשופים משפטית? כל התקופה של הטיפולים הייתה בידיעת המעסיק!
  תודה מראש :)

  6 בפברואר 2013
 • 12 בפברואר 2013

  זכויות נשים בטיפולי פיריון מול סיום חוזה מצד המעביד

  לאה שלום,

  לאור מה שאת מספרת, לא ניתן עדיין לדעת מה המעבידה שלך תציע לך. אני מציעה להמתין במצב דברים זה כאשר ברור כי המעבידה חייבת לנהוג עפ"י חוק עבודת נשים אשר נותן הגנה מפני פיטורים לנשים במצבך, בתנאים מסויימים.

  12 בפברואר 2013
  • 17 בפברואר 2013

   זכויות נשים בטיפולי פיריון מול סיום חוזה מצד המעביד

   שלום גלית
   בהמשך לתגובה האחרונה קיבלנו מהמעסיק פתרונות מפורשים לפי החוק, מצידם לכאורה נתנו לנו אפשרויות כמו: 1.לחתום על מכתב הסכמה ופיצויים+מכתב פיטורים
   2.במידה ולא נסכים למכתב ההסכמה ולפיצויים, הם ינפיקו אישור ממשרד התמ"ת לפטר את ההריוניות ובטיפולי פוריות כיוון והפתרון שהוצע לנו הוא אפשרות לעבוד רק במרכז(ראש העין),אנחנו תושבות הדרום על פי איזה סעיף או חוק ניתן לעשות זאת האם יש פה עילה משפטית ?!
   תודה מראש

   17 בפברואר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?