חזרה מחל״ד - פורום זכויות נשים

שאלה חדשה
  • רועי

נשלח ע"ירועי 00:03, 21 במאי 2013

שלום רב , אבקש את עזרתך בנושא אני עובדת במקום עבודתי כ 7 שנים בשנתיים האחרונות ניהלתי צוות בזמן חשת הלידה הצוות שלי פורק כעת החזרתי לעבודה הוצע לי לחזור לאותו התפקיד רק לצוות שדובר שפה אחרת קצת רקע - מדובר בשירות לקוחות על מנת לתת ידע מקצועי ולנהל עליי לתת מענה לנציג, חניכות ועוד , כאשר המציג מנהל שיחה בשפה השונה משלי איני יכולה לתת לן את הכלים הנדרשים . הסברתי כי איני מוכנה לחזור לתפקיד הזה מכיוון שזה בלתי אפשרי לנהל על ״רגל אחת״ הוסבר כי אפ לא אקבל זאת משמע כי אני מתפטרת מהעבודה מנגד הוצע להגיע לכתב הסכמה 60 ימים מראש + 30 ימי התראה ומכתב פיטורין ..... הבנתי שאין לי מוצא ושעליי לקבל את זה .... מאכזב אותי מאוד מכיון שהעבודה מאוד נוחה לי ואני מאוד אוהבת אותה שאלתי בנושא - האם מותר להם להציע לי תפקיד כזה ? ומה הזכויות שלי במקרה שאני לא אקבל את התפקיד ? תודה מראש סימה י

השב
  • 15:17, 22 במאי 2013

שלום,

למעביד מותר להציע לך הצעה כזו שכן אין המדובר בהרעת תנאים מבחינת תפקיד. במידה ואת מתפטרת הזכויות שלך הינן כשל כל עובד אחר שמתפטר אלא אם כן את מתפטרת לצורך טיפול בילדך או לצורך כל סיבה אחרת עפ"י חוק ופסיקה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בזכויות נשים, יצוג נשים, אפליה על רקע מין, פיטורים במהלך הריון, סוגיות בהתאם לחוק שוויון הזדמנות בעבודה, מניעת הטרדה מינית. כמו כן הפורום יעסוק במענה למצוקותיהן של נשים מוכות.