תביעה על סכום קצוב - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • מוטי

נשלח ע"ימוטי 22:20, 7 באוגוסט 2012

חברת פלאפון הגישה נגדי תביעה על סכום קצוב לאחר שלטענתם לא שילמתי חלק מהעסקה בינינו. העסקה הייתה בתשלומים ולאחר שכרטיס האשראי שלי נחסם פניתי אליהם וביקשתי לשלם באמצעות שוברים בדואר וכך עשיתי במשך מס' חודשים עד שפלאפון החליטה חד צדדית לבטל הסדר זה ודרשו את מלוא החוב במזומן או דרך כרטיס אשראי. הסברתי להם שאני לא יכול לשלם במזומן וגם אין לי כרטיס אשראי וביקשתי להמשיך לשלם דרך הדואר מידי חודש בחודשו כפי שעשיתי במשך כ-8 חודשים ללא פיגורים. פלאפון סרבו ושכרו עו"ד שדרש את התשלום במלואו במזומן או שיגיש תביעה לסכום קצוב בהוצל"פ. הסברתי שוב שאין באפשרותי לשלם במזומן וביקשתי הסדר דרך הוראת קבע או בשוברים בבנק הדואר. נעניתי בשלילה ולאחר כ- 8 חודשים קיבלתי הודעה על תביעה שהוגשה נגדי בהוצל"פ בסכום הגבוה ב- 1,500 ש"ח מהקרן, בין היתר בגלל הריבית. שאלתי היא מה עדיף לעשות, להגיש התנגדות על עצם הגשת התביעה לאור התנהלות התובעת או לפנות לרשם ההוצל"פ בבקשה להקטנת החוב עד לקרן ופריסת תשלומים. תודה מראש למשיבים!

השב
  • 20:31, 12 באוגוסט 2012

אריק שלום רב,

אם נחתם הסדר ועמדת בו ויש בידך העתק ממנו, אזי אינני רואה כל סיבה להליך המשפטי.

עשה שעורי בית קודם ואז...

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.