• 30 במרץ 2014

מזונות

שלום ,שמי שבי ,בהסכם הגירושין ניקבע והוסכם סכום של 3000 שח ,גרושתי התעקשה לקבל את הסכום אך ורק ע"י הוצ"לפ ולא בשום דרך אחרת. במקביל שולם לה גם סכום של 1300 ₪ בערך ע"י ב.ל. שניגבה ממני ע"י הוראת קבע.
    יוצא מכך שהוצל"פ עיקלו לי מהשכר 3000 וב.ל. מהחשבון בנק 1300 ₪,סה"כ 4300 ₪ סכום המשכורת החודשית שלי.
    4 שנים עבדתי ללא שכר ועוד נוצרו חובות של עשרות אלפים,אני חי אצל הורי הם מפרנסים אותי מעל גיל 70. מעבודתי בשופרסל פוטרתי..
    עם כאבי גב עזים ופלטינות..מי יכול לעבוד שנים בחינם....בתור סבל..
    רוצים ליצחוק עוד? בדיון אחרון בביהמ"ש לענייני מישפחה ..ניתבע ממני להעביר באופן מיידי את הדירה שהושארה לגרושה עם ארבעת הילדים על שמה,והגדלת המזונות לסכום של 6000 שח,צעקתי לשופט שהוא מדבר עלי כאילו שאני בחלל ושהוא לא חי במציאות...והוא איים עלי בביזיון והזמין אנשי ביטחון ,אמרתי שכרגע אני בכלל לא עובד איך הוא רוצה לקבוע סכום כזה....ומה דחוף להעביר את הדירה על שמה כשאני ארבע שנים חי כמו כלב...הסיפור הולך ונהייה מצחיק יותר...

30 במרץ 2014
  • 1 באפריל 2014

מזונות

ראשית , בריאות,
    אם יש לך חובות ...מעל כ 20,000 ₪ ...דומני שראוי שתלך להליך של פשט"ר, בתנאי שהחובות אינם חוב מזונות בלבד...
    תתחיל להתעניין על הליך זה עוד תברך אותי:)
    שים לב, בהליך של פשט"ר מי שמטפל הוא בית משפט מחוזי, כך שגם אם אם ביהמ"ש לענני משפחה פסק 3000 ₪,
    ביהמ"ש המחוזי יקציב מזונות בסך של פחות מ500 ₪,
    כן 500 ₪...
    לייעוץ מלא, ממליצה שתפנה לעו"ד בתחום הפשט"ר

1 באפריל 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?