• 29 באפריל 2012

  סרבן גט

  שלומות
  שלוש כן 3 פעמים ניקבע ע"י בין הדין הרבניבהרכב 3 דיינים!!!! כי על הבעל חלה חובה ליתן גט במיידי לאישה כמו כןניקבע בפסקי הדין כתובה במלואה !!!
  ניקבע תאריך להתייצבות לגט הופיע האיש לפני ההרכב 3של שלושתה דיינים והשתלח באופן בוטה מעורר חרפה גם עד כדי זילות בית הדין גם כלפי הדיינים וגם כלפי האישה שנכחה במקום ועדיין עומד בסירובו ליתן גט רק בהתנייה ויתורה של האישה לדמי הכתובה שניקבעו לה חד משמעי ע"י בית הדין הרבני!!! . השתלחותו וגוסח דיבורו לא עוררו מאומה אצל הדיינים וביובש וחוסר התחשבות ניקבע בפסק הדין האחרון כי עם יעמוד בסירובו על האיש ההמסורבת (שוב על האישה)מוטלת האחריות לפתוח תיק לזה... ועוד תיק לזה...ועוד תיק.... בכל הקשור והם ישובו וידונו בבקשתה בנושא בושה!!! נישאלת השאלה הכיצד ??? הכיצד לאחר פסק דין שניתן על ידם מנומק וארוך!!! ליתן גט במיידי!!! ואין?! פשוט בושה להליך המעורר התקוממות הס מלהזכיר את ההוצאות הנילוות של האישה בפתיחת תיקים אלה , השתלחותו של האיש עד כדי ביזוי בית הדיןהמעמד ובכלל וביזוי הרבנים בהחלטתם .ועדיין לגבר ... זכות בעלות על בית הדין??? הכיצד? הייתכן כי בית הדין הרבני אין לו שיניים? ואין מה לעשות??? למעלה משנה עוברת הליך קשה מתיש ומבייש בהיותה אישה??? וכעת בפסק הדין לא הוזכר ולו במילה זילות בית הדיןוהחלטתו מעוררת תהיות !!! לאן???? ביתי בת 35 האם אין בידה את הזכות הלגיטימית להקים בית חדש בישראל???
  מקומם!!!

  29 באפריל 2012
 • 30 באפריל 2012

  סרבן גט

  המקרה שאת נמתארת הוא לדאבוני נפוץ מאוד.
  הדרך המקובלת והנכונה הוא להגיש תביעת פיצויים כנגד בעלך בבית המשפט למשפחה בשל סרבנותו לתת לך גט חרף העובדה שחוייב לכך ע"י בית הדין.
  בתי המשפט נוהגים לפסוק סכומים גבוהים מאוד כפיצוי.
  כמו כן אם נפסק שעליו לתת כתובה ניתן לגבות את דמי הכתובה באמצעות ההוצאה לפועל
  המון הצלחה

  30 באפריל 2012
  • 1 במאי 2012

   סרבן גט

   תודה
   האם תביעת הפיצויים נקראת "מזונות אישה" בגין סירוב גט או אחר?

   1 במאי 2012
   • 1 במאי 2012

    סרבן גט

    התביעה קרויה תביעה כספית/פיצויים

    1 במאי 2012
    • 2 במאי 2012

     סרבן גט

     תודה

     2 במאי 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?