שאלון פולשני אחרי תאונת דרכים - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
 • ענבר

  נשלח ע"יענבר 16:50, 30 במאי 2014

  גשתי תביעה נגד חברת הביטוח עקב תאונת דרכים שעברתי לפני שנה. עכשיו החברה שלחה לי שאלון בן עשרות רבות של שאלות שממש פולש לנתונים האישיים ביותר שלי. אני מבין שחשוב להם לדעת אם תבעתי חברת ביטוח אחרת, את ביטוח לאומי, אם זו תאונת עבודה וכו' (התשובה שלילית לכל השאלות), איזה טיפול רפואי קיבלתי ואילו הוצאות היו לי. אבל מדוע עלי לדווח להם על כל המחלות שהיו לי במהלך חמשת העשורים של חיי? (נכנסו ברכב שלי מאחור, אין שום שאלה אם אולי מחלה פגעה ביכולת שלי לנהוג) מדוע עלי לספר על הפרופיל הצבאי שלי, לפני שנים רבות?(מה הקשר?) ועל מי חי איתי בבית? (איני תובע תשלום על סיעוד) ומה המשכורת שלי בכל השנים האחרונות? (לא מספיקים תלושים של 3 חודשים?) במלים אחרות: האם לצורך התביעה אני חייב לענות על כל השאלות? האם סירוב לענות על כל שאלה שלא נראית לי קשורה יפגע בסיכויי התביעה שלי? תודה

  השב
 • 17:27, 1 ביוני 2014

  ענבר שלום וברכה, בדרך כלל בהליך כמו שתיארת שולחים שאלון ארוך. ע"פ החוק אתה צריך לענות אבל רק על השאלות הרלבנטיות לתביעתך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

מנהל הפורום: עו"ד זאב פרל

בעל ניסיון עשיר והתמחות בתחום הנזיקין בכלל ובטיפול בתאונות דרכים בפרט. במסגרת זו עו"ד פרל הופיע רבות
למידע נוסף

077-2303716 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

 

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים