פתיחת הסכם גירושין ודיון בו מחדש - פורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים

שאלה חדשה
 • נעמה

  נשלח ע"ינעמה 08:06, 21 בנובמבר 2013

  התגרשתי לפני כשלוש שנים. הגירושין היו בהסכמה הדדית ועו"ד משותף טיפל בהסכם הגירושין. ברשותנו היה משרד מצליח מאד ומספר נכסים. רק לאחר חתימת ההסכם הבנתי שעשיתי טעויות רבות בהתנהלותי מול גרושי, טעויות שגרמו לי למצוקה כלכלית קשה. האם ניתן לפתוח הסכם גירושין לדון בו מחדש ,לאחר שלוש שנים ולתבוע את חלקי האמיתי ברכושנו שהיה משותף?

  השב
 • 16:45, 28 בנובמבר 2013

  נעמה שלום
  ככלל, הסכם גירושין או הסכם ממון שאושרו בפני בית המשפט,קשה מאוד לבטלם אלא אם כן נתגלו לך עובדות או נסיבות שלא ידעת עליהם בעת חתימת ההסכם.
  הייתי מציעה כי תפרשי בפני עורך דין בתחום ענייני המשפחה את כל העובדות ותקבלי חוות דעת מקצועית לנוכח הנסיבוות אותן את מפרטת בשאלתך.
  אבהיר כי רצוי לעשות זאת בזריזות לנוכח הזמן הרב שחלף
  אשמח לעמוד לרשותך לצורך הבהרות.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

מנהל הפורום: רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עוסקת בתחום דיני המשפחה - גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וככלל - סכסוכים שבתוך המשפחה. מגשרת וח
למידע נוסף

053-9374039 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות לחלוקת הרכוש, איזון המשאבים, נכסי קריירה ומוניטין אישי  בעת הסכסוך בין בני זוג  כאשר אלה הם רכיבים משמעותיים ביותר היכולים להשפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג. בשל תיקון חוק יחסי ממון הצדדים יכולים למצוא את עצמם באי וודאות מוחלטת באשר לתוצאה כמו למשל דירה שנרכשה בטרם הנישואין האם היא נכנסת למעגל החלוקה אם לאו? היום יש משמעות למועד הגשת התביעות לעניין פירוק השיתוף/איזון המשאבים וחלוקתם בין בני הזוג.. על כל אלה ועוד אנחנו כאן בשבילכם.