תביעת גירושין נגדית אחרי בגידה - פורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים

שאלה חדשה
 • דוד

  נשלח ע"ידוד 03:36, 20 באפריל 2014

  שלום אישתי בגדה בי ויש בידי ראיות לכך או לכל הפחות ראיות למעשה כיעור אם היא הגישה תביעת גירושין או פתחה תיק ברבנות ואני לא מוכן לסיים את הנישואים א. מה התהליך שקורה? האם יכול להיות שהיא הגישה גם תביעה ברבנות וגם בבית דין לענייני משפחה בדבר הרכוש המשותף? (אין לנו ילדין או נכס בבעלותנו) ב. אם הגישה תביעה לגירושין תחת אחת מהסיבות המאפשרות לאשה להתגרש - ואני אחליט שבאמת אין עתיד אוכל לחשוף את המסמכים ולגרש אותה אני באשמת בגידה? תודה וחג שמח לכל בית ישראל

  השב
 • 08:43, 22 באפריל 2014

  מזלך שאין ילדים ואין רכוש!
  ניצלת.
  היא רוצה להתגרש?
  מה אתה מחפש תהליכי הוכחות ומחשבות שזה אולי יצליח או לא!!!!!!!
  תברחחחחחחח
  תסכים תברח בחוכמה בלי חהראות שאתה רוצ מאוד!
  תתגרש וזהו תסגור םרק תשכח ממנה כמה יותר מהר!
  אם היו לך ילדים מנה זה אסון כלכלי!
  תודה לאלוהים שזה קרה עכשיו!

  תגובה
 • 11:12, 22 באפריל 2014

  דוד שלום ככלל בהליך גירושין מהסוג שלך אין חשיבות למרוץ הסמכויות כך שאם אשתך תחליט להגיש תביעה בכל מקום שהוא, אתה יכול בהחלט להשתמש בראיות שבידך להיטיב את מצבך המשפטי. עצם מעשיה של אשתך, ככל שהיו כאלה ישללו ממנה את כתובתה ואת מזונותיה אם מגיעים לה כאלה שכן בגידה ומעשי כיעור מטילים על אשתך האחריות לגירושין. מאחר ואין רכוש וילדים הרי שבמקרה כזה נקודות המחלוקת היחידות שתישאר הינן מזונות אישה וכתובה. באשר לתגובתו של גיא אין לי אלא לומר כי במקרים מהסוג הזה צריך למנף את הקיים ולראות בהתנהלותה של אשתך ככתובת על הקיר לקראת הבאות. מאחלת לך בהצלחה רבה ואעמוד לרשותך לצורך הבהרות.

  תגובה
מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

מנהל הפורום: רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עוסקת בתחום דיני המשפחה - גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וככלל - סכסוכים שבתוך המשפחה. מגשרת וח
למידע נוסף

053-9374039 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות לחלוקת הרכוש, איזון המשאבים, נכסי קריירה ומוניטין אישי  בעת הסכסוך בין בני זוג  כאשר אלה הם רכיבים משמעותיים ביותר היכולים להשפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג. בשל תיקון חוק יחסי ממון הצדדים יכולים למצוא את עצמם באי וודאות מוחלטת באשר לתוצאה כמו למשל דירה שנרכשה בטרם הנישואין האם היא נכנסת למעגל החלוקה אם לאו? היום יש משמעות למועד הגשת התביעות לעניין פירוק השיתוף/איזון המשאבים וחלוקתם בין בני הזוג.. על כל אלה ועוד אנחנו כאן בשבילכם.