חיוב חברת הביטוח בהבטחה שהבטיח הסוכן בביטוח חיים למשכנתא - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
 • אורית

  נשלח ע"יאורית 18:13, 19 במרץ 2013

  שלום אנו עשינו ביטוח ריסק בפרמיה קבועה לפני שנה עם קניית דירה. קיבלנו הצעת מחיר טלפונית כאשר בפועל נגבה סכום יותר גדול, לאחר בירורים של הסוכן מול חברת הביטוח הסכום עלה עוד יותר במקום הבטחות לסכום הקודם. הדבר נמשך כבר שנה, הסוכן הודיע לי כעבור שנה שלא יוכל לעמוד בסכום המובטח ויחזיר לי את ההפרש עד עתה ולאחר מכן אם לא נרצה את המחיר החדש -שנחליף סוכן או נבטל את הפוליסות. האם אני יכולה לחייב את חברת הביטוח לעמוד במה שהובטח לי ע''י הסוכן מלכתחילה? לדברי הסוכן לחברת הביטוח יש זכות לבטל לי פוליסות תוך 21-30 יום

  השב
 • 10:13, 20 במרץ 2013

  כאשר חברת הביטוח, באמצעות הסוכן, התחייבה למחיר, היא מחוייבת למחיר שהובטח. ניתן לפנות לבית המשפט ולחייב את חברת הביטוח לבטח אתכם בסכום שהובטח לכם.

  תגובה
 • 12:47, 20 במרץ 2013

  תודה
  הסוכן אומר לי שבגלל שיש לי כמה מסלולים במשכנתא זה הביא ל יצירת 6 פוליסות וזה מה שגרם לטעות בתחשיב וכיוון שזה מוצר מתמשך ל 30 לכן הם לא חייבים לעמוד במחיר שהובטח . שמחיר שגובים כרגע הוא הנכון ולא מה שהוצע מלכתחילה ומבחינתם אני יכולה לבטל את הפוליסות אצלם.
  בעיה נוספת שמחיר משתנה ועולה כל חודש למרות שסיכמנו על פרמיה קבועה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד רונן מורנו

מנהל הפורום: עו"ד רונן מורנו

עוסק מזה למעלה מ-13 שנים בניהול תביעות ביטוח מורכבות עם התמחות ספציפית בתביעות ביטוח חיים, אובדן כוש
למידע נוסף

077-2304178 חיוג
הודעה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.