כפילות בפוליסת ביטוח חיים אצל אותה חברת ביטוח - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
 • מירי191

  נשלח ע"ימירי191 19:55, 1 ביוני 2013

  מזה שנים רבות קיימת פוליסת ביטוח. חיים במקום עבודתי כקבוצת מוסד בנקאי. בפוליסה פיצוי בגין מוות נכות ואו תאונות אישיות. לפני כשנה השתכנעתי לעשות פוליסה נוספת המכסה מוות במקרה תאונה מסתבר בדיעבד אצל אותה חברת ביטוח. עוד אציין כי קיימת פוליסה ביטוח חיים על המשכנתא. האם אין כפיליות בפוליסות? האם בזמן אמת יהיה אפשר לממש את כולם? או שמא רק אחת ותשלום הנוסף מיותר? אם כן מה דינם של הכספים שהופרשו?

  השב
 • 11:02, 2 ביוני 2013

  ביטוח חיים הינו ביטוח וולנטרי וככזה במידה ובוטחת במס' פוליסות, את זכאית לקבל כספים מכול הפוליסות במקרה של מוות (לא עלינו) ונכות.
  במקרה של אובדן כושר עבודה המקרה מורכב קצת יותר.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד רונן מורנו

מנהל הפורום: עו"ד רונן מורנו

עוסק מזה למעלה מ-13 שנים בניהול תביעות ביטוח מורכבות עם התמחות ספציפית בתביעות ביטוח חיים, אובדן כוש
למידע נוסף

077-2304178 חיוג
הודעה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.