ביטוח חיים אובדן כושר עבודה - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
 • יעקב

  נשלח ע"ייעקב 21:40, 8 ביוני 2013

  שבוע טוב עוד זהבי יש לי שאלות מקווה שתתן תשובות עליהן במהרה נפגעתי תע ונקבעו 44 אחוזי נכות עים תקנה 15א עד היום הפליסה שילמה פיצוי על אכע השבוע הגשתי אישוארים רפאים עלאכע הם שלחו אותי לרופא מטעמם השאלה שלי עשתי ועדה ו לנכות כללית במלל נקבע אכע 100 אחוז וכן עשיתי תהילך של אבחון מקצועי נקבע לא מתאים למציאת עבודה וללמוד השאלות שלי זה יכול להשפיע בבדקה שנשלחתי למסור מידע זה יעזור לרופא לקבוע איך מתיחחסים לזה וכן יש לי קרן פנסייה לנכות כללית שאני פניתי עכשיו אני יכול להציג האשורים מהמלל זה יעזור ולועדה שאני יוזמן תודה רבה

  השב
 • 12:38, 9 ביוני 2013

  קביעת המוסד לביטוח לאומי אינה מחייבת את חברת הביטוח אלא רק בדיקה של רופא מטעמם.
  העובדה שבמחלקת נכות כללית בביטוח לאומי נקבע שהנך נמצא באובדן כושר עבודה מלא ואינך בר שיקום הינה ראיה שתעזור לך לקבל המשך אובדן כושר עבודה בחברת הביטוח.
  אני הייתי ממליץ להציג את מלוא הפרוטוקולים של המוסד לביטוח לאומי בפני חברת הביטוח.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד רונן מורנו

מנהל הפורום: עו"ד רונן מורנו

עוסק מזה למעלה מ-13 שנים בניהול תביעות ביטוח מורכבות עם התמחות ספציפית בתביעות ביטוח חיים, אובדן כוש
למידע נוסף

077-2304178 חיוג
הודעה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.