ביטוח חיים אכ"ע נפגע תאונת עבודה - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
 • דורון

  נשלח ע"ידורון 13:42, 25 ביוני 2013

  שלום לך אני נפגעתי בתע לפני 5 שנים וקבתי מחברת הביטוח פיצוי על אכע עשיתי ועדה לנכות כללית שם קבעו אכע יציבה גם שלחו לאבחון ונמצא לא מתאים ללימודים או למציאת עבודה על ידי מלל בגלל כל הליקויים שיש מתע והחמרתם כתוצאה מהשנים שחלפו השאלה שליהיא הבטוח חיים יכול לקבוע שאני כשעיר לעבודה על ידי רופאיו גם פרפו לתעסוקהקבע אכע מלא לכל עיסוק יש דבר כזה במדינת ישראל שהמצוסד ב הרשמי שלו שולל אותך מכל עיסוק אכע גם קרן פנסיה יכולים להתעלם והרופאים שלחהם יגדו כשיר לכעבודה זה יכול לקרות דבר כזבה במדינה שלנו אים יגדו כך מה עושים תודה רבה לך

  השב
 • 11:40, 3 ביולי 2013

  רוב הפוליסות קובעות שאובדן כושר עבודה נקבע על ידי רופא הביטוח. לכן יש סיכוי שרופא החברה יקבע שאתה כשיר לעבודה. קביעת המוסד לביטוח לאומי הינה אינדקציה לכך שאתה אכן מצוי באי כושר שכן המוסד לביטוח לאומי מוחזק ככזה שאינו מחלק מתנות חינם.
  חברות הביטוח לעיתים שוללות א.כ.ע. ממבוטח כדי לגרום לו להתייאש או לפדות את הפוליסה בנזיד עדשים. במקרה שלך, כך עו"ד והילחם.

  תגובה
 • 07:04, 17 בספטמבר 2013

  שלום,ברשותי פוליסת ביטוח חיים עם מרכיב פנסיה וא.כ.ע פטור מתשלום פרמיה ועוד ,איך ומה כוללים בתביעה כזו,אני בא.כ.ע לצמיתות משנת 2007 ,החלטת המלל,חווד רפואיות ממומחים 3 רופאים,ועוד אנשי מקצוע נוספים,,מבקשת לדעת מה בדיוק תובעים מלבד קיצבת אכע ,משכורת מובטחת נקובה בסכום,הפרשי עובד מעביד נקובים בסכומים,קיימת הגדרת מקצוע,יש הגדרה של סכום להשקעה הונית וכו.

  תגובה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.