היוון קצבת אובדן כושר עבודה - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
 • דוד כהן

  נשלח ע"ידוד כהן 10:50, 26 באוגוסט 2013

  לא הבנתי למה לא ניתן להוון את הקצבה הרי כל שנה רוצים אישר מרופא על אכע ומאשרים לפי זה האכע לשנה אני קראתי שכן מהוונים אתנ הקצבהאיך עושים את זה

  השב
 • 11:03, 26 באוגוסט 2013

  כפי שציינתי בהודעתי פוליסת אובדן כושר עבודה הינה פוליסה המתחדשת מידי חודש בחודשו. הכוונה היא שחברת הביטוח כל חודש משלמת גמלה בתנאי שהמבוטח נמצא במצב של אובדן כושר עבודה. אתה כעת מבקש מחברת הביטוח שתכיר שאתה נמצא באובדן כושר עבודה לצמיתות וחברות הביטוח אינן ששות לעשות כן ( בגלל זה הן מבקשות אישור על אובדן כושר עבודה). מה שכן ניתן לעשות הוא לפנות אל החברה ולבקש ממנה פדיון של הפוליסה. לדוגמא, אם נותר לך עוד 5 שנים של אובדן כושר עבודה, ניתן לבקש מהחברה שתפדה את הפוליסה תמורת תשלום של 4 שנים מראש (כמובן שזו דוגמא בלבד).

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד רונן מורנו

מנהל הפורום: עו"ד רונן מורנו

עוסק מזה למעלה מ-13 שנים בניהול תביעות ביטוח מורכבות עם התמחות ספציפית בתביעות ביטוח חיים, אובדן כוש
למידע נוסף

077-2304178 חיוג
הודעה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.