חזרה לעבודה ולשגרה בתנאי שהביטוח לא ייפסק - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
 • איילת

  נשלח ע"יאיילת 10:38, 14 בדצמבר 2013

  אני מחלימה ממחלת סרטן למפומה. במשך שנה קבעו לי 100 אחוז נכות כללית ואבדן כושר עבודה הן מביטוח לאומי והן מהראל. עכשיו האריכו לי בביטוח לאומי לשנה נוספת ובהראל לעוד חצי שנה. אני מעוניינת לנסות לחזור לשגרה לבערך 50% משרה .הראל לא נותנים לי תשובה חד משמעית לגבי הביטוח האם יפגע לי\יפסיק. אני יודעת שביטוח לאומי מעודד חזרה לעבודה- חוק לרון מבלי שהקצבה תיפגע עד סכום השתכרות מסויים. החלמתי ברוך השם מהסרטן אבל עדיין יש לי בעיות אחרות בעקבות המחלה. לא הייתי רוצה להתחיל לעבוד כמה שעות ביום ופתאום לראות שקצבת הביטוח הופסקה לי. אשמח לתשובתך

  השב
 • 09:45, 17 בדצמבר 2013

  ביטוח אובדן כושר עבודה קובע כי תשולם לך גמלה כל עוד איבדת את כושרך לעבוד בשיעור העולה על 75%. חזרה לעבודה בהיקף של חצי משרה תגרום לשלילת קצבת אובדן כושר עבודה מחברת הביטוח שלך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד רונן מורנו

מנהל הפורום: עו"ד רונן מורנו

עוסק מזה למעלה מ-13 שנים בניהול תביעות ביטוח מורכבות עם התמחות ספציפית בתביעות ביטוח חיים, אובדן כוש
למידע נוסף

077-2304178 חיוג
הודעה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.