להשאר עם הישנה או לפתוח חדשה? - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
 • דנה

  נשלח ע"ידנה 22:10, 24 באוקטובר 2012

  שלום, אני עובדת במקום שעובד עם חברת ביטוח מסויימת עם כאילו תנאים טיפה יותר טובים עם החברה שבא אני עובדת יש להם הסדר כלשהו(ישבתי עם הסוכן ביטוח ולא ממש הבנתי או ראיתי שיש איזשהם תנאים יותר טובים שהוא מציע ) בכל אופן אני לא יודעת אם כדאי לי לפתוח ביטוח מנהלים חדש אצלם ואז להעביר את הכספים שהיו לי (בחברה שעזבתי הייתי עד עכשיו עם ריסק זמני) או לא, ולפתוח חדשה בחברה החדשה? בכל מקרה אם אעביר את הכספים ואם לאו אני בכל מקרה מחלקת 50 אחוז לביטוח מנהלים ו 50 אחוז קרן פנסיה. מה דעתכם? להקים ביטוח חיים חדש בחברה החדשה ואח"כ לצרף את הכספים של החברה הקודמת? או לפתוח חדשה ואז גם לא יחזירו לי את הכספים של הריסק הזמני וגם אני שוב פותחת חדשה. יש לציין גם שיש לי איזה קרן פנסיה ישנה שאותה בכל אופן אני כן ישוב להזרים אליה כספים עם החלוקה של 50 50 בחברה החדשה זה בכל מקרה. מה אתם מציעים? אשמח לעזרה זה דיי דחוף. תודה

  השב
 • 09:14, 25 באוקטובר 2012

  פורום זה עוסק בפן המשפטי של עולם הביטוח.
  שאלות כגון אלו יש להפנות אל סוכן ביטוח המתמחה בביטוחי חיים

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד רונן מורנו

מנהל הפורום: עו"ד רונן מורנו

עוסק מזה למעלה מ-13 שנים בניהול תביעות ביטוח מורכבות עם התמחות ספציפית בתביעות ביטוח חיים, אובדן כוש
למידע נוסף

077-2304178 חיוג
הודעה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.