open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 17 באוקטובר 2018

            האם אדם המחזיק בדרכון זר בנוסף על הישראלי אשר יוצא ונכנס לארץ עם הזר, יראו תנועות אלו בתעודת בירור פרטים על הנוסע?מה הנפקות הראייתית של זה?

            ראייתית

            17 באוקטובר 2018
          • מנהל הפורום עורך דין יהושע פקס 22 באוקטובר 2018

            עדי שלום,
            ראשית, סעיף 2א לחוק הדרכונים קובע כי "אזרח ישראלי יציג, בעת כניסתו לישראל ובעת יציאתו ממנה, לפני קצין ביקורת הגבולות, דרכון ישראלי או תעודת מעבר ישראלית; השר רשאי, בנסיבות מיוחדות, לאשר כניסה ויציאה של אזרח ישראלי על סמך הצגת דרכון או תעודת מעבר אחרים."
            שנית, אם כבר אותו אדם נכנס עם דרכון זר, עליו לגשת אל קצין ביקורת גבולות ולדווח על כך, כדי שיבצעו רישום על כניסות ויציאות מהארץ.
            בברכה,
            עו"ד יהושע פקס

            22 באוקטובר 2018
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form