אישה זרה - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • תומס

  נשלח ע"יתומס 15:00, 15 בנובמבר 2013

  שלום מר פנק , לפני ככמעט שנתיים הכרתי מישהי באינטרנט מסרביה, דברנו ודבר אחד הוביל לאחר, התהבנו וטסתי אלייה בנובמבר אשתקד אז ב אפריל השנה היא באה לפה לביקור של כחודש ואז באוגוסט חזרה לפה וטסנו יחד לקפריסין להנשא ב20 לאוקטובר שנכנסו לישראל פקיד הדרכונים לא נתן לה להכנס בסופו של דבר היא הלכה למתקן המסורבים,משום שלא קיבלה הזמנה ממשרד ההגירה ומשם חזרה הביתה לצערי המאוד רב , גם נגרם לנו עוול ועוגמת נפש. היא לא יהודיה, אבל אני כן , ואנחנו רוצים לחיות פה , עכשיו הביאו לי רשימה ממשרד הפנים של אילו טפסים אני צריך להגיש להם (בעקרון יש לי את כולם) חוץ מהמכתב שרשום ששננינו צריכים לחתום על אמיתות הדברים , עכשיו איך אני לעזאזל מוציא חתימה שלה אם היא לא פה כרגע? והאם היא חייבת לחתום גם , או שהיא רק יכולה להצהיר ולכתוב שהיא מאמתת את המדובר. ויש עוד דברים ברשימה שהייתי רוצה לשאול עלייהם אבל ארוך מדיי אז אט אט . תודה , תומס

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  15:18, 15 בנובמבר 2013

  צר לי כל הייסורים שעברת מול משרד הפנים עד כה אך דע כי עניינך פתיר !!!
  על מנת לזרז הטיפול בהליך עליך להגיש הכל בצורה מושלמת עם הוכחות חיצוניות לקשר הזוגי עוד קודם לחתונה.
  לאחר שתגישו את כל המסמכים וההוכחות ככל הנראה ייערך לך ראיון בישראל ולבת זוגה בשגרירות ישראל בארצה על מנת לבחון כנות הקשר.
  המסמך המעיד כי המסמכים אמיתיים יכול להיות חתום רק על ידך בשלב זה.
  שיהיה בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.