חיים משותפים - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • עדי

  נשלח ע"יעדי 21:31, 9 בדצמבר 2013

  היי שמי עדי ואני בת 22.5 מנהלת מערכת יחסים במשך כמעט שנתיים עם בחור גוי (נורבגי) עד היום גרנו במקומות שונים (בישראל,אירופה וארה"ב). כרגע אני שוהה איתו בלונדון מאחר והוא לומד כאן תואר שני. קיבלתי ויזת תייר לחצי שנה. אנחנו נתקלים בהרבה בעיות בדרך מאחר ואנחנו לא מוגדרים כחוק. לכן אנחנו נאלצים להצהיר כ"חיים משותפים" או להתחתן אזרחית בנורבגיה. האם תינתן לי האופציה מיידית לגור איתו בלונדון?מה לגבי אישור עבודה? לו יש ויזת סטודנט. אילו מסמכים אני צריכה לקחת איתי לנורבגיה? האם זה טופס שאני אקבל מיידית ממשרד הפנים או שעלי להמתין? תודה ושבוע טוב

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  10:30, 10 בדצמבר 2013

  שלום רב
  ראשית אמליץ לך לפנות לעו"ד המתמחה בהגירה לאנגליה על מנת לבדוק אילו אשרות תוכלי לקבל ומה הקריטריונים.
  בנוגע לשאלתך ,
  על מנת להנשא בחו"ל עלייך להביא מישראל תעודה המעידה על מצבך האישי ולאמת אותה בחותמת אפוסטיל (להכיח שאת רווקה)
  על מנת להגר למדינה אחרת לרוב הדרישה היא להמציא תעודת יושר, תעודה על מצב אישי ותעודת לידה וכמובן לאמת אותם בחותמת אפוסטיל (בהנחה והמדינה אליה בכוונתך להגר חברה באמנה)

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.