open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 17 ביוני 2017

            רישום קטין שנולד בחול

            שלום רב.אני גר בחול ויש לי בת שנולדה ב 2011 אך עד היום לא רשמתי אותה במרשם האוכלסין. כעת אני מתקוון לפנות לשגרירות לצורך רישומה אך יש לי חשש להיתקל בבעיות משום שלפי מש שקראתי באתר השגרירות < צריך למסור הודעה תוך 30 ימים מלידת התינוק. יש לכם אינפורציה לגבי עניין זה ? אני אזרח ישראלי ואשתי הולנדית. אך נישואים בארץ ויש לי תיעודת נישואים ישראלית. תודה מראש

            17 ביוני 2017
          • מנהל הפורום עו"ד יהושע פקס 28 ביוני 2017

            מוסעב שלום,
            באופן עקרוני, על פי סעיף 4 לחוק האזרחות, הילדה אזרחית ישראלית מכוח לידה מפני שנולדה לאבא שהוא אזרח ישראלי.
            אכן יש צורך להודיע לשגרירות ישראל בחו"ל על הולדת הבת תוך 30 יום.
            היות ולא הודעתם על הלידה בזמן, יתכן ותדרשו לבצע בדיקת אבהות להוכיח כי אתה אביה של הילדה.
            בדיקת אבהות חייבת להתבצע במכון רקמות רישמי בישראל בלבד על פי צו בית משפט לעינייני משפחה.
            ביצענו עשרות בקשות בעבר ואנו מתמחים בתחום הזה.
            אני אשמח לסייע לכם בהליך אם תחליטו להתקדם עם הרישום.
            בברכה,
            עו"ד יהושע פקס

            28 ביוני 2017
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form