לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
ג׳ני גול

סיוד הדירה בתום החוזה

נכנסנו לדירה לפני 4 שנים, שלא סויידה כראוי, עם מסמרים וחורי קידוח בקירות, במהלך השנים, התגלו נזילות רבות בבית, בחדרי השינה בסלון ובמטבח, בחלקם הוא טיפל וחלקם ״מרח״ אותי ולא טופלו מעולם, סוכם עם בנו של בעל הבית( מולו התנהלנו כל השנים) בעפ( עוד לא למודת ניסיון) כי אנחנו נתקן את הליקויים ונסייד את הדירה , ובתום השכירות לא נחוייב בסיוד הבית. שיצאנו מהדירה, לאחר 4 שנים עם שני ילדים, הדירה ללא ספק נזקקה לסיוד ותיקוני ברגים, המפתח נמסר לדייר החדש שלא בנוחכות הבן של בעל הבית(שהיה בחול באותו הזמן) והובטח כי צ׳ק הביטחון יוחזר ע״י אשתו אחרי חילופי דברים עם אשתו לגבי מדבקות על הקירות שגרמו לקילוף הטיח ציינתי כי הסכמנו בעפ כי הוצאות התיקון והסיוד יהיו על בעל הבית והצעתי לה לקנות שפכטל לכסות את קילופי הטיח שנגרמו מהמדבקות באחד החדרים, היא טענה שלא רוצה, וכאשר שאלתי על צ׳ק הביטחון שוב לאחר סיוד הדירה אמרה שתחזיר אותו ברגע שתקבל אותו. כ3 ימים לאחר מכן פנה אלי בנו של בעל הדירה טען כי הדירה מלוכלכת ומוזנחת ודרש כי אשלם 2000 שח על תיקון הקירות באופן מיידי. אין לי הוכחה מוצקה לסיכום בנינו פרט למה שסוכם בעפ ולא הכנסתי את הסעיף לחוזה... האם יש לי עילה לסרב לו על בסיס ההסכמה שנעשתה בעפ?

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום חוזה שכירות - יחסי שוכר ומשכיר