• 26 בנובמבר 2013

הפרת חוזה די דחוף לי

שלום
    השכרתי יחידית דיור בתןך ויליה שבה יש הרבה יחידיות בפני הוצגה יחידיה בשכנות עם עןד יחידיה בתןך חצר ניפרדת משאר היחידיות נאמר לי שהחצר שלי בצד השני של הויליה הוצגה בפני מכונת כביסה משותפת לכול הדירים בשטח זה יש מערכת ביוב לאחר כשנה בעל הבית אישר לגדר שטח זה והפך אותו לחצר ניפרדת של היחידיה בתקופה זו הוצבה ליד הבית שלי בחצר מכונת כביסה מכיון שאין שם מערכת ביוב המים ירדן לגינה בלאחר שנתיים תחת סיביות ושקרים שונים אחד מהם אין מערכת ביוב ןכןל יום אחד הוא הוציא את המכונה ובסןף היתברר שלפי דעתו מכיון שאין בחוזה סעיפ של מכונת כביסה וחצר הןא לא חייב לי כלום כמו כן דורש מימני לפנות את הדברים בחצר כי החצר שיכית לו והוא מיתכון לשמש אותה כרחבת ריקודים הסברתי לו שמבחינה חוקית החצר והמכונה שיכיות לי למרות שלא כתובה בחוזה כי אלו התנאים שלקחתי את היחידה אך הןא בשלו ושאני יכולה ללכת לבית משפט אני שבועים בלי מכונה ועוד מעט בשביל להכנס לבית אצטרך לעבור דרך אנשים שרוקדים ןלישמע מוסיקה במקום לשבת בחצר פניתי לסיוע משפטי אך יקח חןדשים עד שאקבל יצוג מה עלי לעשות בשביל שיחזיר את המכונה ולא ירקוד בחצר אנא כתןב את החוק אולי זה מה שירתיע אותו

26 בנובמבר 2013
  • 3 בדצמבר 2013

הפרת חוזה

שלום רב
    חסרים לי פרטים נוספים: האם יש מקום למכונת כביסה בבית?
    האם בחצר יפעלו ריקודים ברישיון?
    מומלץ להיוועץ באופן פרטני עם עו"ד ולראות מה רשמתם בחוזה בדיוק.
    בהצלחה,

3 בדצמבר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?