עובש בקירות - פורום דירה להשכרה

שאלה חדשה
  • חני כהן

נשלח ע"יחני כהן 08:15, 18 בדצמבר 2013

שלום יש לי הסכם חוזה עד אוגוסט בחוזה שנכתב מול עורך דין נרשם כי על כל תיקון של אינסטלציה וכו׳ חייבת המשירה לתקן תוך 72 שעות בנוסף אני עם 3 ילדים כאשר הגדולה בת חמש והקטן בן חודשיים מצאנו דירה יותר טובה והמשכירה טוענת כי אנו מפרים את החוזה וצריכים לתת לה חודשיים התראה האם לאור האמור לעיל מותר לי להודיע לה מהרגע להרגע שאני עוזבת ללא התראה מיכיוון שלא סידרה לי את הנזק בדירה שהוא מאוד מסוכן בריאותית לילדים האם מגיע לי גם פיצוי כספי על כך

השב
  • 11:11, 19 בדצמבר 2013

שכחתי לציין כי בחוזה אנחנו חתומים על התראה של חודשיים אך גם בחוזה מצויין כי היא אמורה לסדר כל תיקוני האינסטלציה תוך 72 שעות האם אני יכולה לעבור ללא התראה מוקדמת זה מסכן טת בריאות ילדיי כפי שידוע שעובש אינו בריא כלל לנשימה
    אודה לתשובתכם.

תגובה
  • 00:14, 24 בדצמבר 2013

שלום רב
    בעיקרון יש ללכת לפי הוראות החוזה.
    אולם אם יהי בידיך אישור על מצב הבריאותי וכיוצ"ב ניתן לקצר את התקופה - הכול תלוי במידת החומרה של המקרה.
    ראי תשובתי לעיל,
    בהצלחה,
    שגיא בכור, עו"ד ונוטריון

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תומר פרלמן

מנהל הפורום: עו"ד תומר פרלמן

בוגר תואר במשפטים מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים וחבר לשכת עוה"ד החל משנת 2012. את ההתמחות עשה במשרד גד
למידע נוסף

054-4532225 חיוג
הודעה

נכנסים לדירה חדשה? בעל הבית מבקש ערבויות מיוחדות? אתם קוראים את החוזה ומתלבטים אם להכנס? אין סעיף יציאה באמצע החוזה? שאלו שאלות שיכולות לסייע בהמשך המסע